Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 26.02.2015 00:00
  • Son Güncelleme: 26.02.2015 15:37

'a paralel destek

Genel Yayın Yönetmeni , 'a ettiği iddiasıyla yargılandığı davaya katıldı. Gazetecilere açıklama yaptığı sırada paralel örgüte ait Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı üyesi Erkam Tufan'ın da Dündar'ın arkasındakilerden biri olması dikkat çekti.

Can Dündar'a paralel destek
'a üstüne hakaretlerde bulunan Genel Yayın Yönetmeni , adliye önünde gazetecilere açıklama yaptı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kendisiyle ilgili her sözü, her eleştiriyi hakaret sayarak dava açtığını iddia eden Dündar, "Bir tür kendince yıldırma politikası izliyor. Zaten muhasara altına alınmış bir basın, medya ortamında ses veren herkesi de cezalandırarak yıldırmaya çalışıyor. Ama bunun bir karşılığı olmadığını göreceksiniz. Çünkü biz söylemeye, yazmaya devam edeceğiz. Belki yargılanarak, belki tehditlere maruz kalarak ama elbette devam edeceğiz" diye konuştu.

"ERDOĞAN YAŞ GÜNÜ KUTLAMASI YAPTI"
Can Dündar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı kast ederek, "Bugün yaş günü, kendince böyle bir yaş günü kutlaması yaptı. Birçok meslektaşım bugün burada yargılanacaklar. Mahkemelerde buluşuyor olacağız" dedi.

PARALELCİLER ARKASINDAYDI

Can Dündar'ın adliye önünde gazetecilere açıklama yaptığı sırada paralel örgüte ait Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı üyesi Erkam Tufan'ın da Dündar'ın arkasındakilerden biri olması dikkat çekti.

Can Dündar ve gazetesi, önceleri paralel örgütle ve yazarlarıyla sürekli davalık oluyordu. Şimdi ise iktidar karşıtlığı bu iki kutbu birleştirmiş durumda.

TAPELERİ YAYINLAYAN CUMHURİYET'İN BAŞINA GEÇTİ
Cumhuriyet yönetimi, Charlie Hedbo'nun Hz. Muhammed karikatürlerini yayınlamak istemeyen Utku Çakırözer'i genel yayın yönetmenliği koltuğundan almış, yerine ise Can Dündar'ı getirmişti.

Aynı Cumhuriyet 17 Aralık süreci sonrası Cemaat'in ardı ardına yayınladığı ses kayıtlarını manşetlerine taşımıştı.

kalan karakter 1000

hülya hülya

Dürüst gazetecilerimize sesleniyorum;bu ülkenin aleyhinde canla başla çalışan,köşe başlarını kapmış bu insanların kökünü,soyunu sopunu dökün ortaya,bu adamların Türk ve müslüman olmadıklarını,tapınakçıların kolları olduğunu anlatın..

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 27.02.2015 08:41
efe han efe han

utanması olmayan gazeteci olmasa iyi olur.can dündar ilkesini fetullah hocaya rehin verince ilkesiz kalmış her halde.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 26.02.2015 23:22
aksel aksel

bunun kimi canlarin kökünü arasag inanin ki mene ya ermeni cixarlar yada yahudi

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 26.02.2015 22:36
kifer kifer

Bir insan kara dediğini nasıl bir zaman sonra aklamaya çalışır can dündar güzel bir örnek.Tarihe hayret,ibret ve dehşet ile isminiz not düşüldü.Beyler ,bayanlar meslek ahlakı,şerefi,onuru vardır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır1
cevapla 26.02.2015 20:21
Arif Arif

Bu gibi devşirmeler tanzimattan beri var bu ülkede ne yazık ki, kendi ülkelerine söverek kendi ülkelerinde beslenen hainler, bunları adam yerine koymaycaksın, hakaretlere anında karşığılını bulmalı ama öyle hakaret etme hakkını nerden alıyorlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır1
cevapla 26.02.2015 17:51

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.