Bugünkü
Takvim

'dan o haberlere yalanlama

Başkanlığı, Süleyman Şah Saygı Karakolunun yer değiştirmesiyle ilgili olarak Genelkurmay Başkanlığı kaynaklarına atfen çıkarılan haberleri yalanladı.

  • Güncel
  • 25.02.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 25.02.2015 20:50
ABONE OL
Genelkurmay'dan o haberlere yalanlama
Başkanlığı'nın internet adresinde yer alan açıklamada, Süleyman Şah Saygı Karakolunun yer değiştirmesi ile ilgili olarak Genelkurmay Başkanlığı kaynaklarına atfen çıkarılan haberlerin gerçek dışı olduğu belirtildi. Genelkurmay Başkanlığının konuya ilişkin hiç bir açıklaması olmadığı da kaydedildi.

Genelkurmay Başkanlığı internet sitesinde konuya ilişkin yer alan açıklama şöyle:

"Süleyman Şah Saygı Karakolu'nun yer değiştirmesiyle ilgili olarak, Genelkurmay Başkanlığı kaynaklarına atfen çıkarılan haberler gerçek dışıdır.
Genelkurmay Başkanlığının konuya ilişkin hiç bir açıklaması olmamıştır.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
"

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.