Bugünkü
Takvim

Kahve daveti korkunç bitti

Borcunu ödemeyen adama korkunç tuzak. Tanıdığı bir kadının kahve davetiyle kandırılan lu kişi, önce kırbaçla ve sopayla dövüldü, sonra şişeye oturtularak parası gasp edildi

ABONE OL
Kahve daveti korkunç bitti
Adana Seyhan'da Süvar A. (40), Abdullah O.'dan (41) 21 bin lira borç para aldı. Süvar A. aldığı parayı söz verdiği gün ödemedi. Bunun üzerine Abdullah O. parasını almak için bir plan yaptı. Abdullah O, ortak tanıdıkları olan Gülcan G.'den (44) Süvar A.'yı arayıp kahve içmeye davet etmesine daha sonra da istedikleri yere getirmesini istedi. Gülcan G., Süvar A.'yı arayıp kafeye çağırdı. Burada buluşup kahve içtikten sonra otomobil ile Adnan Menderes Bulvarı'nı götürdü. Burada Abdullah O., İbrahim Ersan D. (37) ve İbrahim E. (27) Süvar A.'yı başka bir otomobile bindirip ellerini bağlayarak bir eve götürdü.

RAKI ŞİŞESİNE
3 adam, Süvar A.'yı sopa ve kırbaçla öldüresiye dövdü. Şahıslar daha da ileriye giderek Süvar A.'yı soyup rakı şişesine oturttular. Süvar A. yediği dayağın ve çektiği nin sonucunda kendinden geçti. İşkenceciler, bu anları cep telefonu kamerasıyla kaydedip, Suvar A.'nın cep telefonunu ve bin 60 lira parasını aldılar. Süvar A. bayılınca işkencecileri de uykuya daldı. Daha sonra ayılıp kendini kurtaran adam polise telefon ederek işkencecilerini yakalattı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.