Bugünkü
Takvim

nın operasyon hazımsızlığı

Sosyal medya ve internet sitelerinden dün gün boyunca tarihi Şah Fırat operasyonunu itibarsızlaştırmak için elinden geleni yapan Paralel Yapı ve CHP, bugün de gazeteleri aracılığıyla operasyonu çarpıtmaya çalıştı.

  • Güncel
  • 23.02.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 23.02.2015 11:18
ABONE OL
Paralel medyanın operasyon hazımsızlığı
Yalanlarla algı operasyonuna devam eden Paralel Yapı ve destekçileri sahip oldukları ve kendilerine yakın gazetelerde adeta bir yalan rüzgarı estirdiler. 'Yurtdışındaki tek Türk toprağını koruyamadık , 'ın altında kaldılar' manşetleriyle operasyonu çarpıtarak Türkiye aleyhtarlığına soyundular.

Toprak kaybı söz konusu değilken ve türbenin 'in saygısızlık yapma ihtimaline yönelik olarak imha edilmesi gerçeği ortadayken, bunları görmezden gelerek 'Cumhuriyet tarihinin en büyük hezimeti yaşandı' yalanını uydurdular.

Paralel Yapı ve CHP'nin gazetelerinin tamamının, Şah Fırat operasyonunu gölgelemeyi amaçlayan başlıklar atması, Pensilvanya ile muhalefetin işbirliğini bir kez daha ortaya koymuş oldu.

İşte nın attığı o utanç başlıkları:

Zaman: Gece yarısı geri çekilme operasyonu

Taraf: Süleyman Şah'ın altında kaldılar

Yurt: Yeni Osmanlı hayali çöktü

Cumhuriyet: Sahte zafer, şanlı tahliye!

Sözcü: Koruyamadık başarıyla terk ettik!.. Apo'nun gölgesine gittik

Millet: Girdik yıktık çekildik

Birgün: Vatan nakliyat

kalan karakter 1000

sülo sülo

Kimse sabrımızı test etmeye kalkmasın o kadar

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır0
cevapla 23.02.2015 13:20
hakkı hakkı

inşallah savaş çıkmaz

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 23.02.2015 13:08
turkiye turkiye

chp israil ilişkileri diyorsunuz silah sanayimide ihaleleri ak parti verdi israile para kazansın diye unuttunuz hemen degilmi

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır15
cevapla 23.02.2015 11:30

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.