Bugünkü
Takvim

Paralel çete ihanette sınır tanımıyor

  • Güncel
  • 22.02.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 22.02.2015 13:25
ABONE OL
Paralel çete ihanette sınır tanımıyor
Paralel örgüt ihanette sınır tanımıyor. Adeta bir İsrail medyası gibi Türkiye ordusunun Süleyman Şah Türbesi'ne yönelik gerçekleştirdiği Şah Fırat operasyonunu alçakça malzeme yaptı.

İSRAİL MEDYASI GİBİ
Pensilvanya medyası ihanette sınır tanımıyor. Adeta bir İsrail medyası gibi Türkiye ordusunun Süleyman Şah Türbesi'ne yönelik gerçekleştirdiği Şah Fırat operasyonunu alçakça malzeme yaptı. Paralel örgütün son ihaneti sosyal medyada günün konusu oldu.

ASKERİN GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE DÜŞÜRDÜLER
Türk askeri sınırın 200 metre içerisinde iken operasyonu sosyal medyada deşifre ederek Mehmetçiğin can güvenliğini tehlikeye sokan Paralel örgüt, gece saatlerinden itibarın operasyonu itibarsızlaştırmak için elinden geleni yaptı. Büyük bir gizlilik içinde yürütülen operasyonun gecenin ilk saatlerinden itibaren Paralel örgüt tarafından deşifre edilmesi "ihanet" olarak yorumlandı.

TÜRBENİN DAHA ÖNCE İKİ KEZ TAŞINDIĞINI GİZLEDİLER

Daha önce 1939 ve 1973 yıllarında iki kez taşınan Süleyman Şah türbesinin 800 yıl sonra taşındığı yalanını söylemekten çekinmeyen Pensilvanya medyası, bayrak ve kutsal emanetler üzerinden ihanetini sürdürdü. Pensilvanya medyasının sosyal medyadaki tetikçilerinin bu ihaneti Gülen hareketi içinde bile tepki ile karşılandı.

TÜRBENİN İMHA EDİLMESİNİ DE ÇARPITTILAR

IŞİD'in Süleyman Şah türbesine saygısızlık yapma ihtimaline yönelik olarak türbenin imha edilmesini de internet sitelerinin manşetine taşıyan Gülen medyası, artık Paralel örgütün Türkiye sınırları içinde faaliyet gösteren bir ihanet şebekesi olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.


kalan karakter 1000

enar enar

Bu tipleri gördükten sonra diyorum ki: Türkçe'mize "alçak" ve "şerefsiz" kelimelerinden daha sert kelimeler lâzım. Eksikliğini şiddetle hissediyoruz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 22.02.2015 23:12
Okuyucu09 Okuyucu09

Süleyman Şah bahane. Kürtlerin Kobani üzerinden Akdeniz e çıkışının engellenmesi ise şahane...Nitekim Hasip Kaplan ve Esat köpürüyor....

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 22.02.2015 19:11
truvalı truvalı

TÜM HALKIMIZA HAYIRLI OLSUN,HAİNLEREDE BURADN KINA GÖNDERİLİR:)

Aynı Görüşte misiniz?
evet12
hayır2
cevapla 22.02.2015 17:15
truvalı truvalı

vALLAHİ herşey bir kenara bir ordunun nasıl bir korkunç gerilla harekiti ile yeke yek taarruz ve iştişamını gördü.oralar dünyanın en tehlikeli yerleri adamlar ven.vidi,vicci dedi emanetlerini oradan aldı.tebrikler TÜRKİYEEEEEEEEEEEEE.

Aynı Görüşte misiniz?
evet16
hayır2
cevapla 22.02.2015 17:13
efe han efe han

bu utanmaz paralel örgüte hep birlikte dur diyoruz.insanları fakire fukaraya yardım ediyoruz diyetoplananparaları abd seçimlerinde senatörlere dağıtan bu inasnlara güvenmiyoruz.yardımda etmeyeceğiz.bunların yardım isteklerine mesajlarımızı kapattık.sizlerde kapatın.

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır3
cevapla 22.02.2015 15:52

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.