Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 22.02.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 22.02.2015 13:55
ABONE OL

Oğlunun nasıl olduğunu anlattı

Başçavuş 'nın babası Mustafa Avcı oğlunun nasıl şehit olduğunu detaylı bir şekilde anlattı.

Nasıl şehit oldu? İşte tüm detayı
Oğlunun Ankara'da görevli olduğunu ve foto-filmde astsubay olarak görev yaptığını anlatan baba Mustafa Avcı, oğlunun nasıl olduğunu anlattı:
"Suriye'ye gittikten sonra geri dönerken tankın üzerine çıkmış, kapağı açmış. Orada fotoğraf çekiyordu. engebeli arazide 50-60 kilogramlık kapak kapandı ve kafasına vurdu. Aldığımız bilgiye göre orada şehit oldu. Vatan sağ olsun."

"HER PAZAR ARARDI BU PAZAR ACI HABERİ GELDİ"
Oğlunun her pazar günü kendisini aradığını belirten Avcı, "Beni aramasa, annesini mutlaka arardı. Bu pazar da acı haberi geldi" dedi.
Baba Avcı, oğluyla en son 3 ay önce izin için gediği Trabzon'da görüştüğünü dile getirerek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da taziye için kendisini aradığını söyledi.

'BİZE DEĞER VERDİĞİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM'
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın böyle ücra bir köşedeki bir insanı aramasının kendilerini onurlandırdığını belirten Avcı, "Bize böyle değer verdiği için ona da teşekkür ederim. Allah razı olsun" dedi.

'ÇOCUĞUMUZUN KANI YERDE KALMASIN'
Başbakan Ahmet Davutoğlu da şehidin babasını arayıp taziyelerini iletti. Olay hakkında Başbakan Davutoğlu'ndan bilgi alan baba Avcı, Başbakan Davutoğlu'na, "Başbakanımız, hakkımızı mağdur etme. Çocuğumuzun kanı yerde kalmasın" dedi.
Anne Fatma Avcı da oğlunun fotoğrafını öperek, "Bana oğlumu getirin" diyerek gözyaşı döktü.

kalan karakter 1000

Said Naim Said Naim

Bir ölür bin diriliriz. Ruhun şad olsun şehidim. Bu can bu günler için vardır. Ana babasının ellerinde öperim.

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır0
cevapla 22.02.2015 17:44
boooom boooom

Bu VATAN Bundan Sonra sizin gibi evlat yetistiren Ana babalara deger verecek...

Aynı Görüşte misiniz?
evet13
hayır0
cevapla 22.02.2015 15:07
Merdan Merdan

Şehidimize Afüvv,Gafur,Rauf,Rahman ve Rahım olan Yüce Allahtan rahmet ,acılı ailesine de sabr-ı cemil niyaz ederim.Şehadetin mübarek olsun aziz şehidim.Cemalullah ile müşerref olasın inşallah.......

Aynı Görüşte misiniz?
evet19
hayır0
cevapla 22.02.2015 14:17

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.