Bugünkü
Takvim

Arınç 'Toprak kaybetmedik'

Başbakan Yardımcısı , Şah Fırat Operasyonuna ilişkin, "Çok şükür operasyonun her anı Türkiye Devleti'nin izzetini, azametini, varlığını ve egemenliğini ortaya koyacak biçimde yapılmıştır' dedi.

  • Güncel
  • 22.02.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 22.02.2015 16:51
ABONE OL
Arınç 'Toprak kaybetmedik'
Arınç, Türkiye'nin Suriye'deki bu trajedinin bir an evvel sonuçlanmasını ve Suriye'de demokratik bir yönetimin iş başına gelmesini arzu ettiğini aktardı.

Yine muhalefete seslenen Arınç, "Muhalefet, 'toprak kaybedildi, çekildik', bunların arkasına saklanmasın, bunlarla siyaset yapmasın. Türk halkı bugün olanla, yapılanla gurur duyacak noktadadır. Toprak kaybetmedik, bayrağımız dalgalanıyor ve Süleyman Şah'ın bizce mukaddes emaneti de şu anda elimizde geçici olarak bulunuyor. Suriye Eşmesi'ndeki inşallah ikametgahına da en kısa zamanda götürülecektir" ifadesini kullandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.