Bugünkü
Takvim

"Sümeyye kelimesi kod isim"

Bir zamanlar Gülen'in en yakınındaki isimlerden biri olan programında bomba açıklamalarda bulundu...

  • Güncel
  • 21.02.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 21.02.2015 02:00
ABONE OL
Sümeyye kelimesi kod isim
A Haber'de yayınlanan Mehmet Ali Önel yönetimindeki programında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı 'a suikast planı ele alındı.

LATİF ERDOĞAN: GÜLEN'E ÇAY VEREN 10 KİŞİ VARSA 3'Ü DEVLETİN ADAMIDIR
Devleti zor durumda bırakmamak için bazı şeyleri söylemiyorum. Gülen'e çay veren on kişi varsa üçü devletin adamıdır. Onun orada aldığı nefes, verdiği nefes biliniyor.

LATİF ERDOĞAN: SÜMEYYE KELİMESİ KOD İSİM
Burada dikkat edilmesi gereken Sümeyye kelimesi. Bence kod isim. Doğrudan Sümeyye Hanımın kendisi kastedilmiyor. Doğrudan Erdoğan kastediliyor burada. Çünkü Tayyip Erdoğan deseler her tarafta bu kelime dökülüyor. Bu dökülmeyi önlemek için bir kod isim kullanılıyor burada. Yoksa orada Sümeyye Erdoğan'ın kendisi kasıt değil.LATİF ERDOĞAN: 'FUAT AVNİ' GÜLEN'DEN BAŞKASI DEĞİLDİR
Bu çalışmaları onun yanındaki bir ekip yapıyor. 'Fuat Avni' Gülen'den başkası değildir. Ben yine aynı şeyi söylüyorum. Diğerleri 'Fuat Avni'nin elemanlarıdır. O bilgilerin hiçbirisini hoca bütünüyle birisiyle paylaşmaz. Emre Uslu, emniyet ayağında bilgi sahibi olduğu için o kanaldan gidecek bilgiler öyle aktarılır. Ama askeri istihbarat, MİT, emniyet istihbarat ve diğer bilgi alma mekanizmalarının hepsinden akan bilgi Gülen'in kendisine gider. Gülen çünkü bilgiyi güç olarak kabul eder.
kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.