Bugünkü
Takvim

"Hedef Cumhurbaşkanı Erdoğan"

A Haber’de yayınlanan Mehmet Ali Önel yönetimindeki Deşifre programında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı 'a planı ele alındı.

  • Güncel
  • 21.02.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 21.02.2015 02:01
ABONE OL
Hedef Cumhurbaşkanı Erdoğan
Programa konuk olan Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ''Sümeyye Hanım üzerinden hedef Sayın Cumhurbaşkanı'dır'' dedi.

MURAT KELKİTLİOĞLU: BURADAKİ HEDEF SAYIN ERDOĞAN
Buradaki hedef Sayın Erdoğan. Sümeyye Hanım falan değil. Sümeyye Hanıma vereceğiniz zarar da Sayın Erdoğan'ın direncini kırarı. Asıl mesele o. 7 Şubat'tan beri bugüne kadar gelen Gezi süreçleri, 17 – 25 Aralıklar, bunların hepsinin tek bir hedefi vardı. Ben bunu defalarca söyledim. Hedef direkt olarak AK Parti hükümeti falan değil, Recep Tayyip Erdoğan'dır. Orada bir tek hedef saptanmış, onu indirebilmek, onu Türk siyasetinden alabilmek, gönderebilmek için yapılan operasyonlar bunlar

kalan karakter 1000

k.ağa k.ağa

sen bildiğin yoldan devam et reis herzaman arkandayız bu ülke düşmanlarına aman vermeden yoluna devam et allah yolunuda bahtınıda açık atsin senin yoluna baş koyduk gerekirse canımızıda düşünmeden koyarız

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır1
cevapla 21.02.2015 14:08
YAŞAR YAŞAR

Başaramayacaksınız alçak hainler. Bütün CIA, MOSSAD da arkanızda olsa başaramayacaksınız. Çünkü sizi de yaşatan,idare eden daha büyük güç var. O da Allah'tır. Allah ancak size irade verir, müsaade ederse yapabilirsiniz. Allah istemediği sürece bütün güçleriniz bir araya gelseniz başaramazsınız.

Aynı Görüşte misiniz?
evet13
hayır1
cevapla 21.02.2015 12:28
Merdan Merdan

Bizim de tek hedefimiz Sayın Erdoğan.Sayın Cumhurbaşkanım inşallah başkanlık sistemi gelecek ve siz 5 5 yıl daha başımızda olacaksınız.Mevla'm size hayırlı ,sağlıklı uzun ömürler versin,size ve ailenize kuyu kazanların,tuzak kuranların hilelerini boşa çıkarsın.Siz bu ümmetin 1908 ve 1924' ten beri beklediği kişisiniz.Allah şer güçlerin şerrinden vatan,milleti ve de ümmeti korusun...Dualı millet.duaya devam......

Aynı Görüşte misiniz?
evet12
hayır1
cevapla 21.02.2015 12:03

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.