Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 20.02.2015 00:00
  • Son Güncelleme: 20.02.2015 13:18

Programını iptal ederek o ye katıldı

, merhum 'nun Sivas'ta annesinin namazına katıldı

Programını iptal ederek o cenazeye katıldı
, Sivas'taki evinde 25 Ocak'ta geçirdiği kalp krizi sonucu Numune Hastanesine kaldırılan ve 26 gündür tedavi gören, 92 yaşında hayatını kaybeden 'nun sine katıldı

PROGRAMLARINI İPTAL ETTİ
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Başbakanlık Resmi Konutu'nda, Kosova Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Haşim Taci'yi kabul edecekti ancak Merhum 'nun annesinin cenazesine katılacağından dolayı programlarını iptal etmiş oldu.

kalan karakter 1000

murat murat

ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun ne motlu o ANA yaki oğlu ŞEHİT oldu rahmetir rahmana kavuştu

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 20.02.2015 17:12
Fatih KARAKAŞ Fatih KARAKAŞ

Malazgirt'te, İstanbul surlarının önünde, Çanakkale'de ve daha nice cihatta şehit düşmüş evlatlarının haberini alınca ''vatan sağolsun'' diyebilen, bunu şeref addeden kudret ve imana sahip analarımızdan biriydi Fidan anne. Evladını; dinini, vatanını bilerek yetiştirdi ve meçhul bir kazada şehit olan evladıyla hep gurur duydu. Şimdi o şehit evlada kavuşma zamanı geldi İnşALLAH. ALLAH mekanını cennet etsin. ALLAH, peygamberlerimiz ile ve ALLAH rızası için cihat eden şehit ve şehit analarıyla cennette bizleri kavuştursun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 20.02.2015 16:16
Fatih KARAKAŞ Fatih KARAKAŞ

Fidan annemiz Rabbine yürüdü,şehit oğluna kavuştu inşALLAH. Adam gibi evlatlar yetiştirdi;şerefiyle,namusuyla,onuruyla yaşadığı yalan dünyadan,şehit anası olarak ebedi aleme intikal etti.ALLAH mekanını cennet etsin.Şehit evladıyla cennette peygamber efendimiz (s.a.v.)'e komşu eylesin.Bizleri de onlarla cennette kavuştursun.Böylesi mümin anneleri ve onlardan olan böylesi güzel evlatları ALLAH çoğaltsın.Hak yolunda,vatan uğrunda,şeref,namus ve onurumuzla yaşayıp imanla ahirete gidebilmeyi,ResulALLAH (s.a.v.) gösterdiği yolda yürüyüp ALLAH'ın rızasını kazanabilmeyi bizlere nasip eylesin Rabbimiz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 20.02.2015 14:16

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.