Bugünkü
Takvim

medya panikte!

Bir yıldır sosyal medya, gazeteler, televizyonlar ve haber siteleri üzerinden Pensilvanya tetikçisi ’nin reklamını yapan çete, Fuatavni’nin bütün gizli yazışmaları ortalığa saçılınca paniğe kapıldı.

  • Güncel
  • 19.02.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 19.02.2015 17:14
ABONE OL
Paralel medya panikte!
ile iletişim kuran örgüt üyeleri, sıranın ne zaman kendilerine geleceğini korkuyla bekliyor.

"DEŞİFRE SIRASI KİME GELECEK" KORKUSU SARDI

17 Aralık operasyonundan bu yana sosyal medya, gazeteler, televizyonlar ve tetikçi haber siteleri üzerinden Pensilvanya tetikçisi Fuatavni'nin reklamını yapan Paralel çete, Fuatavni'nin bütün gizli yazışmaları ortalığa saçılınca paniğe kapıldı. Fuatavni ile iletişim kuran Paralel örgüt üyeleri, sıranın ne zaman kendilerine geleceğini korkuyla bekliyor.

FUATAVNİ'Yİ AKLAMA GAYRETİNE GİRDİLER
Pensilvanya tetikçisi Fuatavni'nin insanların aile yaşamına, özel hayatına, çocuklarına alçakça saldırılarını her ortamda paylaşmaktan çekinmeyen Pensilvanya medyası, şimdi Fuatavni kumpasının tersine dönmesinden büyük rahatsızlık duyuyor. İki gün boyunca şok yaşayarak sessizliğini koruyan Paralel çete, aylardır Fuatavni tarafından paylaşılan yasadışı dinleme ve gizli kamera görüntülerini yok farzederek Pensilvanya tetikçisini aklama gayreti içerisine girdi.

Fuatavni'yi aklamak için her yalanı söylemekten çekinmeyen Paralel medya tetikçileri, sosyal medya üzerinden açık açık beddua seansları düzenlemeye başladı. Bülent Keneş, Önder Aytaç, Emre Uslu, Ekrem Dumanlı, Mehmet Kamış, Tuncay Opçin, Tarık Toros gibi Pensilvanya medyasının önde gelen isimleri takipçilerini Fethullah Gülen gibi beddua seanslarına davet etti.

HABER KAYNAKLARI DEŞİFRE OLUNCA FUATAVNİ ARTIK BİLMİYOR
Haber kaynaklarının gözaltına alınması ile birlikte son 3 Paralel yapı operasyonları hakkında tek bir kelime tweet atamayan Fuatavni ise deşifre olmanın paniği içerisinde devlet yöneticilerine ve medya çalışanlarına saldırmaya devam ediyor.

Sadece Fuatavni'yi değil 7 Haziran seçimlerine birlikte hazırlandıkları CHP'yi de aklama gayreti içerisine giren Pensilvanya çetesi, Fuatavni'nin gizli yazışmalarında sıranın kime geleceğini merakla bekliyor.

SAVCILIK İNCELEME BAŞLATINCA TAKİPÇİLER KAÇMAYA BAŞLADI
Öte yandan Fuatavni ile ilgili savcılğın operasyon başlatması ile birlikte Fuatavni takipçi sayısında düşüş yaşandığı, paralel örgütün Fuatavni'nin tweetlerini paylaşmaktan özenle kaçındığı dikkatlerden kaçmıyor.

Medya kulislerinde dolaşan bilgilere göre önümüzdeki günlerde Fuatavni'nin gizli yazışmalarının deşifre edilmeye devam edileceği öğrenildi.

kalan karakter 1000

okur-yazar okur-yazar

eeee çiğ yiyenlerin karnı ağrıyacak elbet. Bundan kaçış yok. Etme bulma dünyası işte,

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır1
cevapla 19.02.2015 21:27
Hakki Hakli Hakki Hakli

Bu saklabanlarin hepsi "Paralel Cete mensubu degiliz!" diyecek. Sanki bes yasindaki cocugu inandirabileceklerini zanediyorlar! Bize sizin sahip ciktiginizi belgeleyen kanitlar yeter!
Sizin Ceteye üyeliginizi, yardim ve yataklik ettiginizi carsaf carsaf SAMAN-BUGÜN gazte Tv canli yayinda bütün millete göstermiyor mu?!

Aynı Görüşte misiniz?
evet20
hayır1
cevapla 19.02.2015 18:41
MUSTAFA MUSTAFA

EDİN edin herkes öğrensin

Aynı Görüşte misiniz?
evet15
hayır0
cevapla 19.02.2015 18:15
misafir misafir

artık kep düştü kel göründü.bunlar ne kadarda salakmış.hiçmi takip edileceğiniz aklınıza gelmedi.hadi bakalım şimdi ne yapacaksınız.silivri sizi bekliyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet24
hayır0
cevapla 19.02.2015 18:13

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.