Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 18.02.2015 00:00
  • Son Güncelleme: 18.02.2015 15:30

'ın ailesinden Erdoğan'a siyah başörtü

Aslan'ın ailesi, 'a kendilerine gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür etti ve matemlerinin simgesi olarak siyah başörtü gönderdi.

Özgecan'ın ailesinden Erdoğan'a siyah başörtü
Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, bir aracı, ATO Congresium'da düzenlenen AFAD lojistik depolarının açılışı törenine gelişinde, Aslan ailesinin mesajını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a iletti.

Kendilerine gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı Erdoğan'a teşekkür eden anne Songül Aslan, telefonla görüştükleri 'da tam bir baba sıcaklığını duyumsadıklarını ve çok duygulandıklarını belirtti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, bir kutu içerisinde matemlerinin simgesi olarak siyah bir başörtüsü de yollayan anne, "Olayın faillerinin en ağır biçimde cezalandırılacaklarından eminiz. Adalet yerini bulduğunda bu siyah başörtüsünün rengi de beyaza dönüşecek. İnşallah o vakit, beyaz başörtümüzle sizleri bizzat ziyaret edeceğiz" mesajını gönderdi.

Erdoğan ise törende yaptığı konuşmada, "Tekrar ımıza Allah'tan rahmet diliyorum. Ailesine tekrar sabırlar diliyorum ve bugün gönderdikleri o siyah başörtülerini de aldım, bunun mesajını da vermek istiyorum. İnşallah o mesaj beyaz başörtüleriyle devam eder" diye konuştu.

kalan karakter 1000

Hakki Hakli Hakki Hakli

CHP'ye de bir siyah celenk gönderin, olayi ekonomik zorluklara bagladigi icin!!

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır1
cevapla 18.02.2015 18:41

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.