Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 18.02.2015 00:00
  • Son Güncelleme: 18.02.2015 23:54

YÖK'ten önemli karar!

, özellikle kız öğrencilerin ikinci öğretim derslerinin başlama ve bitiş saatlerine ilişkin şikayetleri üzerine, konuyu tekrar ele almaya karar verdiklerini bildirdi.

Özgecan cinayeti YÖK'ü harekete geçirdi
YÖK'ten yapılan açıklamaya göre, Saraç, resmi sosyal medya hesaplarından, ikinci öğretim ders saatlerine ilişkin değerlendirmede bulundu.

Saraç, açıklamasında, "Bize sosyal medya, elektronik posta ve faks yoluyla ulaşan özellikle kız öğrencilerimizin, son günlerde yaşanan üzücü hadisenin de etkisiyle ikinci öğretim derslerinin başlama ve bitiş saatlerine ilişkin şikayetleri üzerine, konuyu tekrar ele almaya karar verdik" ifadelerini kullandı.

İkinci öğretime ilişkin kararın, 4 Haziran 2014 alındığını belirten Saraç, "İkinci öğretimde okuyan öğrencilerimizin bir kısmının çalışan kişiler olması gibi meselenin birden fazla yönü bulunmaktadır. Bununla birlikte önceliğimiz öğrencilerimiz ve onların huzurlu bir şekilde eğitim almalarıdır. Kısa süre içerisinde konuya ilişkin karar alacağımızı umuyorum."

kalan karakter 1000

zeki zeki

eh ne diyelim zatıalileriniz zaten yök ler

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 19.02.2015 02:22
emekli emekli

halkın öncelikli ekonomik durumlarını düzeltmelisiniz,800.tl.yaşanırmı olur,insanlar bunalıma
giriyor,sonra psikolojik bozukluklar,evde ,arabada,saldırılar,sonra cinayet,bence.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 18.02.2015 23:17

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.