Bugünkü
Takvim

'nin o mesajları delil kabul edildi

İstanbul Cumhuriyet Başsavcıvekilliği medyada ''nin olduğuyla ilgili haberleri ihbar kabul ederek soruşturmayı genişletti.

  • Güncel
  • 18.02.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 18.02.2015 14:46
ABONE OL
Fuat Avni'nin o mesajları delil kabul edildi
Medyada, paralel Twitter kullanıcısı '''' adlı hesabın paylaşımlarıyla ve mesajları ile ilgili haberlerin yer alması, daha önce ''Fuat Avni'' ile ilgili resen soruşturma başlatan İstanbul Cumhuriyet Başsavcıvekilliğince ihbar kabul edildi.

Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu, söz konusu haberleri hali hazırda yürüttüğü soruşturma dosyasına ekledi. Savcılığın, haberlerde yer alan iddiaları ayrıntılı olarak inceleyeceği öğrenildi.

Haberlerde, paralel tetikçi 'nun ''Fuat avni'' adlı hesap üzerinden, bazı polisler ve milletvekillerine doğrudan mesaj gönderdiği ortaya çıkmıştı.

Mesajlarda, operasyonlarda kimlerin gözaltına alınacağı, devletin zirvesinin dinlenildiği, Fethullah Gülen'in ABD'den ayrılacağı ve Kanada'ya yerleşeceği, CHP'nin iktidara gelmesi halinde bazı polislerin müdür yapılacağı iddia ediliyor. ''Fuat avni''nin, aldığı bilgi karşılığında polislerin hesaplarına para yatırdığı da öne sürülüyor.


kalan karakter 1000

Allah'ın yardımı yakın olsun Allah'ın yardımı yakın olsun

Fuat avni veya arkasındaki her ne seyse beni ilgilendirmez hakiki müslümanlar Allah'a yakınlaştığı sürece Allah oyunları bozacaktır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 09.06.2015 02:58
zaf-er zaf-er

Hepimiz büyük insanlar olacaktık, Dünyalarımız bu kadar küçük olmasaydı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.02.2015 22:48
zaf-er zaf-er

Yüce Allah elbette dogrulari ortaya koyacak ve elbette YALANCILARI da ortaya cikaracaktir.
Yoksa, kötülük yapanlar Bizden kacabileceklerini mi sanarlar?

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.02.2015 22:26
ABİDİN ABİDİN

Bu adam tam bir şeytan. Ülkemizde kim bilir daha ne kadar böyle başka ülkeler adına çalışan hain ajanlar var. Gerçekten bizim yöneticilerimiz ya çok iyi niyetli ya da çok saf.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 18.02.2015 20:24
emre emre

içimizdeki yahudi ajanı bunlar müsluman olamaz

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 18.02.2015 18:26

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.