Bugünkü
Takvim

Camına kartopu attı diye gazeteciyi öldürdü

Kadıköy'de, arkadaşlarıyla kartopu oynarken camına kartopu isabet eden bir esnaf tarafından bıçaklanarak ağır yaralanan gazeteci , yaşamını yitirdi.

  • Güncel
  • 18.02.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 18.02.2015 10:36
ABONE OL
Camına kartopu attı diye gazeteciyi öldürdü
Kadıköy'de, arkadaşlarıyla kartopu oynarken camına kartopu isabet eden bir esnaf tarafından bıçaklanarak ağır yaralanan gazeteci , yaşamını yitirdi.

İddiaya göre, Yeldeğirmeni Mahallesi Karakolhane Sokak'ta 10 kadar arkadaşıyla kartopu oynayan Nuh Köklü, camına kartopu isabet eden aktar dükkanı sahibi Serkan A. tarafından bıçaklandı.

Göğsünden bıçaklanan Köklü'nün, ambulansla Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılırken kalbi durdu ve ve tekrar çalıştırıldı. Köklü, hastanede müdahaleye rağmen kurtarılamadı.

Olayın ardından Köklü'nün arkadaşları ve vatandaşlar, tehditler savurmayı sürdüren şüpheli esnaf Serkan A'yı darbetti. Polis ekipleri, Serkan A'yı gözaltına aldı.

Hastane önünde bekleyen Köklü'nün arkadaşlarından Altuğ Akbaş, yaşanan olayın dehşet verici olduğunu belirterek, şunları söyledi:

"Bir grup arkadaş kartopu oynarken kaza eseri kartopu esnafın camına isabet ediyor. Esnaf tehdit ediyor, dükkanına girip sopa ile çıkıyor. Sonra bıçakla saldırıyor. Esnaf, yere düşen bir arkadaşını korumaya çalıştığı sırada Nuh'u bıçaklıyor. Ambulans ile hastaneye getirilmesine rağmen kurtarılamayarak hayatının kaybediyor. Bu yaşanan olay bizi yaşadığımız çevreden soğutuyor ve korkutuyor."

Olay sırasında Köklü'nün yanında bulunan kız arkadaşı Ferda Sayın da esnafın çevresiyle problemleri bulunan biri olduğunu savunarak, "Daha önce başkaları da bu kişi ile sorunlar yaşamış. Nuh daha geçen gün bu dükkandan alışveriş yapmıştı. Beraber sokak köpekleri için mama almıştık. Ama nasıl bir esnaf ise bir arkadaşımız onu sakinleştirmeye çalışırken onun üzerine bile sopa ile yürüdü" diye konuştu.

Gazeteci Köklü'nün cenazesinin, Adli Tıp Kurumu'ndaki otopsinin ardından defnedilmek üzere Ankara'ya gönderileceği öğrenildi.

Gözaltındaki şüpheli Serkan A'nın ise işlemlerinin ardından adliyeye sevk edileceği bildirildi.

kalan karakter 1000

mehmet ali mehmet ali

dindar nesil istiyordunuz buyurun her hafta cuma yı kacırmıyordu

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır12
cevapla 18.02.2015 11:16
irfanemre irfanemre

Cuma namazı kılıyor olmak dindar biri olduğunu göstermez. İslamın emir ve yasaklarına uyan kişi, bırakın öldürmeyi karşısındaki insanı incitmekten sakınır. Bilir ki bir kişiyi öldürmek bütün insanları öldürmek gibidir. Dindar bir nesile ihtiyacımız var elbette. Dinin kurallarına uyan bir nesil kendinden önce kardeşini düşünür ve huzur hüküm sürer.

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır2
cevapla 18.02.2015 11:58
dingile cevap dingile cevap

yarım beyinli dini adama cani olmasını söylemiş

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır3
cevapla 18.02.2015 11:32
necmiu necmiu

kaza ile insan bile öluyor bu adam insan bile degil

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 18.02.2015 10:54

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.