Bugünkü
Takvim

Zek'ten güldüren

Paralel savcı denilince akla gelen ilk isim olan , 'ye verdiği sözde da e mensup olmadığını iddia etti.

  • Güncel
  • 17.02.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 17.02.2015 13:27
ABONE OL
Zek'ten güldüren röportaj
Paralel savcı , güldürecek bir açıklama yaparak cemaate mensup olmadığını öne sürdü.

CEMAAT'İN SAVCISI DENİNCE AKLA İLK GELEN İSİM
Tüm bu davaların yanı sıra, 17-25 Aralık'taki soruşturmaların gözetiminden sorumlu olan Savcı Zekeriya Öz, Türkiye'de 'Cemaatin savcısı' denince akla gelen ilk isim..

Zekeriya Öz 17 - 25 Aralık soruşturmasının ardından İstanbul Cumhuriyet Başsavcıvekili görevinden alınmış ve Bolu'ya düz savcı olarak atanmıştı. Son HSYK düzenlemesinin ardından da görevinden ihraç edilmişti.

kalan karakter 1000

vatansever vatansever

bu paralel sadece emniyettemi. niye diğer kurumlara el atılmıyor. enerji sektörüne bakın diye defalarca yazdım. enerji bakanı uzaklara değil yanıbaşına bakanlık binasının hemen arkasına baksın. daire başkanı paralelci daire başkanını genel müdür koruyor, daire başkanıda başkanlığındaki paralelcileri koruyor. sanki paralel emniyetteki 5-10 kişiden ibaret. genel müdür, kendi atadığı adamların ihalelerinde bir sürü sıkıntı oluyor adam üzerini kapatıyor. isim yazsam sahip çıkanımız olmaz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 17.02.2015 20:38
Hakki Hakli Hakki Hakli

Bu saklabanlarin hepsi Paralel Cete mensubu degiliz diyor, bes yasindaki cocugu inandirabileceklerini zanediyorlar! Hep kendi kalelerine gol atiyorlar. Sizin Ceteye üyelik kartinizi SAMAN gazte Tv canli yayinda bütün millete gösteriyor!

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır2
cevapla 17.02.2015 19:44

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.