Bugünkü
Takvim

'Vatana ihanetten yargılanmalı'

'nun Fuat Avni hesabıyla Umut Oran ile yazışmaları gündeme bomba gibi düştü. Yazışmalar paralel çetenin Cumhurbaşkanı ve Başbakan'ın dinlemesinden haberdar olduğu görülen Kılıçdaroğlu'nun ise bu suça ortak olduğu belirlendi.

  • Güncel
  • 17.02.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 17.02.2015 14:58
ABONE OL
'Vatana ihanetten yargılanmalı'
Fuat Avni hesabıyla paralel çeteye hizmet eden 'nun yeni yazışmaları gündeme bomba gibi düştü. CHP'li Umut Oran'la yaptığı yazışmalarda Cumhurbaşkanı ve Başbakan'ın dinlendiğini ve seçime yakın bir zamanda bunların yayınlanacağını anlatan çete üyesi Emre Uslu'nun, CHP'ye nasıl direktifler verdiği de ortaya çıktı. Dinlemeleri yayınladıktan sonra CHP'nin prim yapması direktifini veren Uslu'ya, Oran'ın cevabı ise şoke etti. Oran Uslu'ya 'Başkan yanımda tamam diyor' diyerek, CHP'nin ve Kılıçdaroğlu'nun paralel çete ile nasıl karanlık işlere bulaştığını belgelemiş oldu. Paralel çetenin yardakçısı konumuna gelen 'nun dinlemelerden haberdar olması, yabancı istihbarat servislerine çalışan paralelcilerle aynı suça bulaştığı belli oldu. Sosyal medyada ise Kılıçdaroğlu 'Vatana ihanetten yargılanmalı' eleştirileri yapıldı.

İşte o yazışmalar

- UMUT ORAN: Ne yaptınız

- FUAT AVNİ: Dinliyorum işte

- UMUT ORAN: Bir şey çıktı mı

- FUAT AVNİ : İki tane çıktı, kaydettik

- UMUT ORAN: Tamamdır

- FUAT AVNİ: Başbakanı da dinliyoruz, Cumhurbaşkanını da artık oradan yürüyeceğiz

- UMUT ORAN: Ne yapcaz ki

- FUAT AVNİ: O gerzek başkanına söyle bu da 17 Aralık'a dönmesin, seçimlerde biz paylaşcaaz siz de üzerinden prim yapcanız

- UMUT ORAN: Başkanımız yanımızda tamam diyor

- FUAT AVNİ: Kimseye söyleme, duyan olursa, başkası duyarsa canıyla öder

- UMUT ORAN: Tamamdır bakalım o zamana kadar neler çıkacak

- FUAT AVNİ: Çıktı çıktı aldık kayda

- UMUT ORAN: Bura ne kadar güvenli

- FUAT AVNİ: Çok çok, admine diyecem silcekler birazdan.kalan karakter 1000

gamze gamze

c.h.p kesinlikle kapatılmalı kemal vatana ihanetten yargılanmalı

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 18.02.2015 00:05
estergon estergon

Kimin bu ülkeden kaçacağını 2 yıl içinde göreceğiz...Kılıçdaroğlu tüm foyanız ortaya çıkacak...Sırayla hepiniz Kanada ya kaçacaksınız.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 17.02.2015 23:00
salih salih

Senden daha büyük vatan haini var mı, senin de onlarda farkın var mı kılıçtaroğlu, ne çabuk yaptıklarını ve yapıyor olduklarını unutuyorsun, sen gerizekalıkmısın.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 17.02.2015 22:24
Emin Emin

Evet Kılıçdaroğlu çete ile işbirliği yaparak kendi vatanına ihanet ediyor. Her türlü eylemin içinde hem kendisi, hem de milletvekilleri yer alıyor. Bunların kesinlikle yargılanmaları ve bütün kamudan ve siyasetten yasaklanmaları lazım. Peki bunlar bu ülkenin başına gelirse ne olacak. Vay bu ülkenin haline.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 17.02.2015 21:45
Hakki Hakli Hakki Hakli

"UMUT ORAN: Başkanımız yanımızda tamam diyor"....
Vatanperver Cumhuriyet Savcilari nerede? Umut Oran Emre Uslu hainiyle yazisirken Kemal Kilicdaroglu yanindaymis!!! Bu apacik bir itiraf ve delil degil mi? Devleti dinleyenlere yataklik yapmak ve ihanet sucu isleyenlerle isbirligi yapmak degil mi? Kilicdaroglu mazbatasini aldiktan sonra TBMM'de Vatanin ve Milletin cikarlarini koruyacagina yemin etmedi mi?

Aynı Görüşte misiniz?
evet18
hayır0
cevapla 17.02.2015 20:01

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.