Bugünkü
Takvim

hizmeti!

bilgi sızdırmaları karşılığında polislere yüzbinlerce dolar vermiş...

  • Güncel
  • 16.02.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 16.02.2015 03:38
ABONE OL
Rüşvet hizmeti!
hesabını kullananlar isimlerin tespit edilmesiyle birlikte nı kirli para trafiği de deşifre oldu.

Kayıt altına alınan ve tespit edilen kirli görüşmelerde, kritik görevlerde bulunan polislerle Fuat Avni hesabının kullanıcısı arasında şok diyaloglar geçiyor. Görüşmelerde 400 bin dolar verilen bir emniyet müdürü 70 bin dolar daha istiyor. 5 bin lira maaş alan Müdürün, bu denli rüşvet istemesine kızan Fuatavni artan rüşvet miktarına çok sinirlense de istenileni yapmak zorunda kalıyor. Bir polis ise aldığı rüşvetin yanında bir de çocuğunu paralel yapının okulunda bedava okutuyor. Rüşvetçi polis bunun için ve kendisine alınan araba için de ayrıca teşekkür ediyor.

kalan karakter 1000

ibilgili ibilgili

rğşvetleri alanlarıda verenleride allah kahretsin hemde devlet aleyhine yapılıyor işler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır1
cevapla 16.02.2015 08:11

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.