Bugünkü
Takvim

"Hizmet hareketi olmaktan çıktı"

Hüseyin Gülerce, "Bu hareket artık hizmet hareketi olmaktan çıktı. Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı'na ve hükümete savaş açmış ve bu yolda CHP ve 'yle bile kol kola girmeyi çok normalleştirmişler." ifadelerini kullanarak Yapı'yı yerden yere vurdu...

  • Güncel
  • 15.02.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 15.02.2015 21:49
ABONE OL
Hizmet hareketi olmaktan çıktı
Zaman gazetesi eski yazarı Hüseyin Gülerce katıldığı bir televizyon programında Yapı ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Gülerce paralel Yapı'yı "Türkiye'ye savaş açmış bir hareket" olarak nitelendirdi, Güneydoğu'da bu hareketin 'yi destekleyeceğini söyledi.

"CEMAAT 7 ŞUBAT'TA YANLIŞA SAPLANDI"
Gülerce, katıldığı bir televizyon programında Hizmet Hareketi'nin 7 Şubat 2012 MİT krizinden itibaren bir yanlışın içine saplandığına dikkat çekti.

''Hizmet Hareketi 7 Şubat 2012 MİT krizinden itibaren bir yanlışın içine saplandı ve üslubunu kaybetti. Dolayısıyla ben hizmet hareketini eleştirmiyorum kendisini kaybetmiş hizmet hareketini eleştiriyorum. " ifadelerini kullanan Gülerce , Paralel Yapı'ya tutunan ve onun dediklerini haklı bulan insanların Güneydoğu'da HDP'yi destekleyeceğini söyledi.

GÜLEN YANDAŞLARI HDP'YE OY VERECEK!
"Nazlı Ilıcak gibi geçmişteki siyasi kimliği bilinen bir insanın ben HDP'ye oy vereceğim demesini bir işaret fişeği olarak görüyorum." diyen Gülerce, "Ekrem Dumanlı Hürriyet gazetesine verdiği röportajda Güneydoğu'da camiadaki insanların HDP'ye oy verdiğini söyledi. Nazlı Ilıcak'ın HDP'yi destekleyeceği sözleri de öyle ağızdan kaçmış bir laf değil. Şimdi soruyorum Acaba HDP yüzde 10 barajını aşma konusunda Paralel Yapıya mı güvendi?" şeklinde konuştu.

TEK AMAÇLARI AK PARTİ'Yİ ENGELLEME!
Gülerce, Paralel Yapı'da, HDP ve CHP'yi destekleme noktasına gelinmesini nin zaferini engelleme çabası olarak nitelendirdi.

Gülerce, "Başka yerde CHP'ye destek de verse CHP'nin milletvekili çıkaramayacağı yerlerde AK Parti kazanmasın diye HDP barajı aşsın diye HDP'ye oy verebilirler. Asıl benim söylemek istediğim şey savruldukça savruluyorlar. bu hareket HDP'yi destekleme noktasına nasıl gelmiş? CHP'yi destekleme noktasına nasıl gelmiş? Sizler daha önce hep CHP'nin aleyhine konuşuyordunuz. Türkiye'deki geçmişin bütün faturasını onlara çıkartıyordunuz şimdi ne oldu?" şeklinde konuşarak sözlerini noktaladı.

kalan karakter 1000

misafir misafir

çarkçı kemal-gandi kemal-paralel kemal- derken şimdide terörist kemal moda oldu. haydi hayırlısı..................................

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.02.2015 23:25
ahmet  takçı ahmet takçı

bende diyordumki bu adam kendi başına pkk ile neden görüşüyor demek adam boş değilmiş

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır2
cevapla 16.02.2015 02:32

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.