Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 15.02.2015 00:00
  • Son Güncelleme: 15.02.2015 12:17

toplantısını bastılar: 2 ölü

'da saldırısına ilişkin ifade özgürlüğü konferansı ve bir sinagoga gerçekleştirilen saldırılar sonucunda 2 kişi yaşamını yitirirken, 5 polis memuru yaralandı.

Charlie Hebdo toplantısını bastılar: 2 ölü
'nın başkenti Kopenhag'da dün düzenlenen ifade özgürlüğü konferansına yapılan saldırının ardından bir sinagoga daha saldırı gerçekleştirildi. Danimarka'da bulunan Krudttoenden Kültür Merkezi'nde düzenlenen konferans sırasında merkezin camları hedef alınarak gerçekleştirilen saldırıda otomatik silah kullanıldığı belirtildi. Olay sırasında konferansa katılan 55 yaşındaki bir kişi yaşamını yitirirken, 3 polis memurunun da yaralandığı öğrenildi. Saldırının ardından olay yerinden kaçan saldırganın daha sonra kentte bulunan bir sinagog yakınlarında iki polise ateş açtığı ifade edildi. Polis memuru Allan Wadsworth-Hansen olayın ardından yaptığı açıklamada, olay sırasında 2 polis memurunun yaralandığı bir sivilin de hayatını kaybettiğini ifade etti. Otomatik tüfek ile ateş açtıktan sonra olay yerinden kaçarak uzaklaşan saldırganın bu sabah erken saatlerde polis tarafından kentte bulunan bir Norrebro tren istasyonunda vurulduğu kaydedildi.

kalan karakter 1000

seher seher

hz peyganberler özel insanlar onlarla ilgili resim ve inciltici haberler yapılamaz özgürlük diye bir şey yok bu durumda sonucunada katlanacaksınız kafirler

Aynı Görüşte misiniz?
evet18
hayır0
cevapla 15.02.2015 19:36
Zaf-er Zaf-er

Ifade özgürlügü Hiç bir zaman olmamiştir. VARSADA Siyonistler için gecerelidir.
SIYONIST Karşiti bir yazi yazin Fikrinizi Söyleyin, Hemen kovulur veya dövülürsünüz
Ama onlar Ana avrat Kalay çekebilirler.insanligi KANSER gibi sarmiş azgin MIKROPLAR.

Aynı Görüşte misiniz?
evet23
hayır0
cevapla 15.02.2015 15:55
enar enar

Kendileri dışındaki ülkelerde insanlara ve özellikle Müslümanlara bu kadar mezalim uygulayanlar bunun cevapsız kalacağını mı sanıyorlardı? Hiçbir ümidi kalmamış ve açlıkla boğuşan ezilmiş insanlar elbette bir şekilde tepki gösterecekler. Bu tepkinin şiddetli olduğunu söyleyerek eleştiri yapmak bile insafsızlık ve iki yüzlülüktür. Şu kesinlikle bilinmeli: "Zalimler artık sırça köşklerinde rahat uyuyamayacaklar."

Aynı Görüşte misiniz?
evet19
hayır0
cevapla 15.02.2015 13:51
semiramis semiramis

İngiltere, Yahudi Lobisi, CIA... Bermuda Şeytan Üçgeni... Tezlerine destek vermeyen ülkelerde fitne fesat çıkarıyorlar, çıkarmaya da devam edecekler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet26
hayır0
cevapla 15.02.2015 11:53
emre emre

amerikada öldürülen 3 Müslüman genç için bir sütün atamayan türk basınındaki paralelcilere seslenmek istiyorum gelin doğru yolu bulun bırakın bu cemaat ayaklarını

Aynı Görüşte misiniz?
evet22
hayır0
cevapla 15.02.2015 11:22

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.