Bugünkü
Takvim

çetesi!

Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir panelde kadınlara "İnadına daha çok açılın, inadına kızlı erkekli oturun" diyen gazeteci 'ın nasıl bir ruh halinde olduğu ortaya çıktı. Kadınlara "soyunun" diyen Dündar'ın 28 Şubat sürecinde 'e çıplak fotoğrafları üzerinden yaptığı ortaya çıktı..

  • Güncel
  • 14.02.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 14.02.2015 03:10
ABONE OL
Şantaj çetesi!
Başını 'ın çektiği bazı gazetecilerin 28 Şubat sürecinde 'e çıplak fotoğrafları üzerinden yaptığı ortaya çıktı. Dündar'ın Sözcü gazetesinde birlikte köşe yazdığı Emin Çölaşan'ın 'Sakıncalı Gazeteci' isimli kitabında yer alan iddialar "İnadına mini etek giyin"cilerin kadınlar üzerindeki emellerini ortaya koyar nitelikte.

ÇIPLAK FOTOĞRAFLARI ELDEN ELE DOLAŞTIRMIŞLAR

Emin Çölaşan'ın Sakıncalı Gazeteci kitabında aktarılan bilgilere göre: Uğur Dündar bir gün, Çiller'in doktorundan çalınmış yarı çıplak fotoğraflarını Emin Çölaşan'a gösteriyor. Bu ayıp daha sonra Ertuğrul Özkök'le tekrarlanıyor.

Dündar'ın en yakın arkadaşlarından olan Çölaşan kitabında, çıplak fotoğrafların nasıl elden ele dolaştığını ayrıntıları ile anlatıyor.

DÜNDAR, ÇÖLAŞAN'IN İDDİALARINA SESSİZ

Laikçi kadınlara "İnadına mini etek ve dekolte giyin. İnadına kızlı erkekli oturun" diyen Uğur Dündar'ın, en yakın arkadaşı Emin Çölaşan'ın kitabında yer verdiği iddialar hakkında hiçbir yalanlama yapmaması dikkat çekiyor.

ÇİLLER'İN BAŞDANIŞMANI DA DÜNDAR'IN ÇIPLAK ŞANTAJINI DOĞRULADI

28 Şubat sürecinde Refah-Yol iktidarının en önemli isimlerinden olan Tansu Çiller'e 1995'ten itibaren siyasi danışman olarak hizmet sunmuş Hüseyin Kocabıyık da söz konusu şantajı doğruladı. Kocabıyık; Ertuğrul Özkök, Uğur Dündar ve Emin Çölaşan'ın, Çiller'e çıplak fotoğrafıyla şantaj olayına karıştıklarını söyledi.

Tansu Çiller'in başdanışmanı Kocabıyık, "Tansu Çiller'in doktorundan onun çıplak fotoğraflarını çalıyorlar. Ertuğrul Özkök, Uğur Dündar, Mesut Yılmaz, Emin Çölaşan birbirlerine gösteriyorlar, birbirlerine o fotoğrafları ikram ediyorlar." ifadesini kullandı.

Dündar, Özkök ve Çölaşan'ın'ın o dönem Aydın Doğan'ın sahibi olduğu Hürriyet gazetesinde kalem oynattığını hatırlatan Çiller'in danışmanı Kocabıyık, "Nerde oluyor bütün bunlar? 'Benim gazetelerim, gazetecilerim şereflidir' diyen Aydın Doğan'ın gazetesinde oluyor ve bu insanlar Çiller'i tehdit ediyorlar bu resimleri yayınlamak için, istifa et diye. Bu bir hükümet devirme, bir siyasi tasfiye değil midir?" diye konuştu.

DÜNDAR ÇIPLAK FOTOĞRAFLARI MESUT YILMAZ'A DA GÖSTERMİŞ

Refah-Yol hükümetinden çekilmesi için Tansu Çiller'e yapılan baskılara da değinen Kocabıyık, "Emin Çölaşan'ın Sakıncalı Gazeteci kitabının 107. sayfasındaki bilgiye göre: Uğur Dündar bir gün, Çiller'in doktorundan çalınmış yarı çıplak fotoğraflarını Emin Çölaşan'a gösteriyor. Bu ayıp daha sonra Ertuğrul Özkök'le tekrarlanıyor. Ve hatta fotoğraflar Çiller'in siyasi rakibi Mesut Yılmaz'a da gösteriliyor. Ve hatta fotoğraflar inceletiliyor gerçek mi diye." ifadelerini kullandı.

Konuşmacı olduğu panelde 'cumhuriyetçi kadınlara' hitaben yaptığı "soyunma" çağrısının altında bu sapkın psikolojinin yatıp yatmadığı merak edilen Uğur Dündar'ın, aynı gazetede çalıştığı Emin Çölaşan'ın akıllara durgunluk veren iddialarına cevap vermesi bekleniyor.

YENİ AKİT

kalan karakter 1000

vardar vardar

Atatürk sağlığında menemen deki yobazları asmıştı...bugün sağ olsa...böyle yobazları asar...!!!

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 14.02.2015 18:00
SADİ SADİ

BUNLAR RESMEN SAPIK UĞUR SAPIK ÇÖLAŞAN BUNLAR DÜRÜSTYA

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 14.02.2015 17:23
Vatandaş Arıza Vatandaş Arıza

İnsanlığa,Bu Asil Millete Bu Ülkeye Hiçbir Yararları Olmayan Bu Bu Operasyon Çocuklarının Bu Aşağılık Lağım Farelerini Hiç Bir Çıkışı Olmayan Kanalizasyona Bırakıp Orada Yaşamaya Mahkum Edeceksin

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 14.02.2015 16:41
Vah det Vah det

Uğur Dündar'a soruyoruz: Bu muazzam servetinin kaynağı nedir? 02 Ocak 2013 Çarşamba 23:25
Televizyonculuktan kovulmadan önce gazetecilik yaparken; yolsuzluk yapan, vergi kaçıran, karapara aklayan, dolandırıcı ve vurguncu patronlarını koruyan ve yaptıklarını örtbas eden, dişine göre olanlar hakkında düzmece yayınlar yapan, şimdilerde varaka parçası Sözcü'ye sığınan bitmiş eski gazeteci Uğur Dündar, neden sorgulanmıyor, servetinin menbaı neden sorulmuyor?

Aynı Görüşte misiniz?
evet13
hayır0
cevapla 14.02.2015 15:26
SEKİ SEKİ

insanın ipliği pazara çıktı atasözü ne kadar doğruymuş

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır0
cevapla 14.02.2015 15:08

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.