Bugünkü
Takvim

Davutoğlu'ndan ve 'na yeni lakap

Davutoğlu, iç güvenlik paketinin engellenmesi durumunda muhalefete " , Bonzai diye sesleneceklerini" söyledi.

  • Güncel
  • 14.02.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 14.02.2015 14:50
ABONE OL
Davutoğlu'ndan Bahçeli ve Kılıçdaroğlu'na yeni lakap
Başbakan , partisinin Ordu İl Kongresi'nde açıklamalarda bulundu. Gündeminde İç Güvenlik Paketi olan Başbakan Davutoğlu, paketi eleştiren muhalefete sert tepki gösterdi.

Davutoğlu'nun açıklamalarından önemli başlıklar;

CHP LİME LİME DÖKÜLÜYOR
-'nun partisi lime lime dökülüyor. Her gün birileri istifa ediyor, başka partilere geçiyor. CHP kendi kriziyle uğraşıyor, Şişli meselesini hala çözemediler. Kılıçdaroğlu'na vurduğunuzda Pensilvanya dinliyor. Pensivalya'ya vurduğunuzda Kılıçdaroğlu dinliyor. Pensilvanya tuzakları Türkiye'nin hayallerini gerçekleştirmene engel olamayacak

SENDE Mİ BAHÇELİ?
"Kobani olayları karşısında dimdik durduk. Kamu düzeninden taviz vermedik. İç Güvenlik paketinin amacı Türkiye'nin huzurunu bozanlara fırsat vermemek. Molotof Kokteyli ile kimse gösteri yapamayacak. 'ye Kılıçdaroğlu'na ve Demirtaş'a soruyorum, bunun nesine karşı çıkıyorsunuz? Hadi Kılıçdaroğlu'nu anladık o Gezi provokatörü sende mi molotofu savunuyorsun Bahçeli? Kılıçdaroğlu çok meraklıysa gösterilere maskeyle gitsin? Bunların halka gitmeye cesareti yok. Kılıçdaroğlu'nun planı seçimlerden önce kaos çıkartmak. Kılıçdaroğlu kendine güveniyorsan halkı sokağa çağırma halkı sandığa çağır."

BONZAİ BAHÇELİ, BONZAİ KILIÇDAROĞLU
"İç Güvenlik Paketi'yle ilgili muhalefetin eleştirilerine sert tepki gösteren Davutoğlu, Bahçeli ve Kılıçdaroğluna lakap taktı. Davutoğlu "Eğer, Meclis'te bu yasayı engellemeye kalkarlarsa onların hepsine taraftarları diyeceğiz, bonzai taraftarları. Bonzai Bahçeli, bonzai Kılıçdaroğlu, molotof Bahçeli, molotof Kılıçdaroğlu, onların unvanları bu olacak." dedi.

AMERİKA'DA 3 GENCİN ÖLDÜRÜLMESİ
"ABD yönetimi uzun süre sessiz kaldı 3 gencin öldürülmesine ta ki biz ses çıkartdın diyene kadar. Buradan bir kez daha sesleniyoruz, Dünyasının neresinde zulüm varsa onun karşısında durmak boynumuzun borcudur."

kalan karakter 1000

murat murat

kılıçdaroğlu ve bahçeli sizden bu memlekete bi hayır gelmez

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.02.2015 02:09
hakan hakan

bu lakaplar bahçeli ve kemale az bile 2 aynı kafadar paralelci muhalefet

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.02.2015 02:09
erdal erdal

bonzai bahçeli baya iyi oldu fafa adam zaten

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.02.2015 02:07

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.