Bugünkü
Takvim

SGK Başkanı istifa etti

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanı Yadigar Gökalp İlhan ile Adalet Bakanlığı Bakanlık Yüksek Müşaviri Adnan Özen, milletvekili aday adayı olmak için görevlerinden istifa etti.

  • Güncel
  • 10.02.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 10.02.2015 21:14
ABONE OL
SGK Başkanı istifa etti
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığından alınan bilgiye göre, , milletvekilliği aday adaylığı için bugün istifasını sundu.

İş hayatına 1988'de özel sektörde başlayan ve ardından bürokraside ve sivil toplum kuruluşlarında birçok görev üstlenen Yadigar Gökalp İlhan, 24 Şubat 2013'ten bu yana SGK Başkanlığını yürütüyordu.

Öte yandan Adalet Bakanlığı Bakanlık Yüksek Müşaviri Adnan Özen de milletvekili aday adayı olmak için görevinden istifa etti.

Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumunda eğitim uzmanı ve idareci olarak görev yapan Özen, daha sonra Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Hukuk Müşavirliği ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Bakan Danışmanlığı görevlerinde bulunmuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.