Bugünkü
Takvim

Paralel Cumhuriyet!

Pensilvanya'dan gelen manşetlere karşı çıktığı için kovulduğu iddia edilen Utku Çakırözer'den boşalan Genel Yayın Yönetmenliği'ne paralel örgüte yakınlığıyla bilinen getirildi...

  • Güncel
  • 09.02.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 09.02.2015 21:49
ABONE OL
Paralel Cumhuriyet!
Pensilvanya'daki malikanesinden Türkiye'de darbe yapmaya yeltenen Fethullah Gülen'in medyadaki tetikçi gazetecilerinden Gülen'in referansıyla nin Genel Yayın Yönetmenliği'ne getirildiği öne sürüldü...

CHARLIE HEBDO OLAYINDAN SONRA ÇAKIRÖZER'LE YOLLAR AYRILMIŞTI
Pensilvanya'dan gelen talimatla Charlie Hebdo'da yayınlanan Peygamber Efendimiz'in karikatürüne karşı çıktığı için Cumhuriyet Gazetesi Utku Çakırözer'le yolları ayırmıştı. Bunun üzerine Murat Sabuncu ve Aydın Engin'in de isimleri yayın yönetmenliği için geçerken gazete yönetiminin kararı Can Dündar oldu.


CAN DÜNDAR PARALEL EMNİYETÇİ NAZMİ ARDIÇ'TAN TALİMAT ALIRKEN TAKVİM'E YAKALANMIŞTI


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.