Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 09.02.2015 00:00
  • Son Güncelleme: 09.02.2015 10:44

Laiklik dayanışması

ler, "Bilimsel, laik, anadilinde eğitim" mitingi için İskele Meydanı'nda ve posterleriyle düzenledi.

Laiklik dayanışması
Dernekleri ve Eğitim-Sen, "Laik, bilimsel, anadilinde eğitim ve demokratik yaşam için dayanışma ve birlik mitingi" düzenledi.
Semah gösterisi ile başlayan mitingde "Laik ve bilimsel eğitim için boykottayız" pankartları açan gruplar "Parasız bilimsel laik anadilde eğitim", "Zorunlu din dersi kaldırılsın" şeklinde sloganlar attı.

ATATÜRK VE ABDULLAH ÖCALAN YAN YANA
Mitingde açılan pankartlar ilginç görüntülere sahne oldu. Alevilerin açtığı posterleriyle Abdullah posterlerinin yan yana gelmesi görenleri şaşırttı. Bir araya gelen kalabalık, başta eğitim olmak üzere birçok konuda hükümeti protesto etti.'de yapılan mitinge katılanlar arasında CHP Tunceli milletvekili Hüseyin Aygün de yer aldı.

PKK sempatizanları mitingde Abdullah Öcalan posterleriyle yürüdü.

kalan karakter 1000

gerçekçi gerçekçi

hüseyin aygün var başlarında apo nun posterine gerek yoktuki

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır1
cevapla 09.02.2015 16:09
fb fb

Artık birlikte olduklarını gizlemiyorlar

Aynı Görüşte misiniz?
evet15
hayır1
cevapla 09.02.2015 11:45

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.