Bugünkü
Takvim

'in yeni yayın yönetmeni belli oldu

Gazetesi'nde 'den boşalan Yayın Yönetmenliği görevine getirildi.

  • Güncel
  • 09.02.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 09.02.2015 14:06
ABONE OL
Cumhuriyet'in yeni yayın yönetmeni belli oldu
Yayın yönetmenliği için Aydın Engin ve Murat Sabuncu gibi gazetecilerin de ismi geçiyordu. Dündar, son dönemde 'e yazı dizileri hazırlıyor ve gazetede köşe yazıları kaleme alıyordu. Cumhuriyet Gazetesi'nde 'den boşalan Yayın Yönetmenliği görevine getirildi.

CHARLIE HEBDO OLAYINDAN SONRA ÇAKIRÖZER'LE YOLLAR AYRILMIŞTI
Charlie Hebdo seçkisinin yayınlanması sonrası gazetede daha da göz önüne çıkan görüş ayrılıkları sonrası Utku Çakırözer'le yollar ayrılmıştı. Çakırözer'in ardından Yayın Koordinatörü Murat Sabuncu ve Yazıişleri Müdürü Ayşe Yıldırım Başlangıç da istifalarını sunmuştu. Murat Sabuncu ve Aydın Engin'in de isimleri yayın yönetmenliği için geçerken gazete yönetiminin kararı Can Dündar oldu.

kalan karakter 1000

Adnan Adnan

Bakın operasyonu gördünüzmü can paralel savcıları parlatmaya çalıştı yayın yönetmenliğini kaptı,artık dumanlı ekrem abisinden kurs alıp dirsek teması çalışmaya başlar yeni yalanlara,iftiralara,kaoslara elken açarlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 09.02.2015 15:01

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.