Bugünkü
Takvim

CHP bu kez de Paraleller için Silivri'de

Geçtiğimiz yıllarda ergenekon sanıkları için Silivri Cezaevi önünde sık sıkı eylem yapan CHP'liler bugün ise Paraleller için Silivri'deydi.

  • Güncel
  • 09.02.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 09.02.2015 16:34
ABONE OL
CHP bu kez de Paraleller için Silivri'de
Ergenekon tutuklularına destek için sık sık Silivri Cezaevi'ne giden CHP'liler bugün Paralel Yapı'dan tutuklu Samanyolu Grubu Genel Yayın Müdürü için Silivri'ye gitti.

Sezgin Tanrıkulu, CHP İstanbul Milletvekili Ali Özgündüz ile Silivri Cezaevi'nde tutuklu bulunan Karaca ile eski İstanbul Mali Şube Müdürü Yakup Saygılı'yı ziyaret etti.

Yaklaşık 3 saat süren görüşmelerin ardından Tanrıkulu, Silivri Ceza İnfaz Kurumları Yerleşkesi önünde basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Hidayet Karaca'nın tutuklanmasıyla Türkiye'de basın özgürlüğünün darbeye maruz kaldığını savundu.

ERGENEKON DAVASI'NDA OLAY ÇIKARMIŞLARDI
CHP'liler daha önce de Ergenekon tutuklularınıa destek olmak için Silivri'ye gitmişti. CHP Ergenekon Davası'nın karar duruşmasında hakımlere baskı yapmak için, cezaevinin önüne çıkartma yapmış, jandarmanın oluşturdğu güvenlik duvarlarını yıkıp içeriye girmeye çalışmıştı.

İşte o günün fotoğrafları:


kalan karakter 1000

okur-yazar okur-yazar

Ak Parti için çıtır çerez böyle muhalefet. Adamların iktidar olma, memleketi yönetme, Millete hizmet etme gibi bir dertleri yok ki. Bütün dertleri, her on yılda bir kasada birikenlere göz dikip katakulli ile iktidar olduktan sonra da har vurup harman savurmak ve devlet kadrolarını paylaşmak. Hatırlayın, koalisyon hükümetleri zamanında devlet kadrolarını yağmalamak için kıyasıya pazarlıklar yapılır, kim nereyi sahiplenebilirse oradaki mevcut kadroları taru mar eder kendi yandaşlarına unvanlar dağıtırlardı. Takip eden koalisyon hükümetleri de aynı şekilde davrandığı için vatandaşa hizmet, ülkenin kalkınması vb. gibi işlere bakacak zaman da kalmazdı. Millet hizmetin tadını aldı bir kez kardeşim. Bundan sonra çok daha iyisini yapabilecek kadroları ve projelerini görmeden yönetimi değiştirmez. Nitekim sandıklar her açılışta AK Parti oyları artarak devam ediyorsa başlıca sebebi budur. Hiç kimse gökten gelmedi bu ülkeye. Seçmen aynı seçmen. Dün oy verdiklerinin çapsız olduğunu gördü o kadar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 10.02.2015 01:20
mehmet mehmet

Silivri'ye gitmekle seçim kazanılsa. Yine ak parti kazanacak açık ara farkla 450 mv ile.

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır0
cevapla 09.02.2015 19:33
Hakki Hakli Hakki Hakli

Secimlerin kaderini silivri mi belirliyor?
CHP halki kazanmaya calissin!

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır0
cevapla 09.02.2015 18:57
mesut koçkesen mesut koçkesen

kiralık çömçe bukelemun kemal ldugunu düşünüyorum, yazıklae olsun sana bu anlayışla ülke siyaset adamı olunmaz

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır0
cevapla 09.02.2015 18:33

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.