Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 06.02.2015 00:00
  • Son Güncelleme: 06.02.2015 14:40

Meteoroloji'den kar uyarısı

Meteoroloji'den yapılan açıklamada, hafta sonu doğu illerinde kar yağışının etkili olacağı bildirildi.

Meteoroloji'den kar uyarısı
doğu bölgelerde görülecek olan kar yağışlarına karşı vatandaşları uyardı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü internet sitesinde yer alan uyarıda, "Doğu bölgelerimizde görülecek olan kar yağışlarının Pazar günü Doğu Karadeniz'in iç kesimleri (Gümüşhane ve Bayburt), doğu Anadolu'nun kuzey kesimleri (Erzurum, Erzincan, Kars, Ardahan, Ağrı, Muş, Bingöl ve Tunceli), Sivas ve Kayseri ile Kahramanmaraş'ın kuzeyinde; Pazartesi günü ise Doğu Anadolu'nun güneydoğusunda (Van, Hakkari, Bitlis, Muş ve Bingöl ile Şırnak'ın doğusu) yer yer yoğun kar yağışları bekleniyor" denildi.

Meteoroloji, ulaşımda aksamalar, buzlanma ve don olayı, çığ tehlikesi gibi meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları gerektiğini bildirdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.