Bugünkü
Takvim

Kırmızı bülten kapıda

ABONE OL
Kırmızı bülten kapıda
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 3 yıl önce hayatını kaybeden annesi Fatma Çavuşoğlu adına okutulan mevlit için gittiği Alanya'da gazetecilerin sorularını yanıtladı. Fethullah Gülen'in pasaportunun iptal edildiğini hatırlatan Çavuşoğlu, konuyla ilgili ABD'deki ilgili makamlara bilgi verildiğini söyledi. Adalet Bakanlığı'nın kırmızı bülten yayımlayacağını ve ondan sonra sürecin hukuki belgeler üzerinden işleyeceğini belirtti. Gülen'in iade edilmesi gerektiğine vurgu yapan Çavuşoğlu, "Zaten ABD ile aramızda anlaşma var. Hepimizin üye olduğu uluslararası hukuk ve sözleşmeler var" dedi.

kalan karakter 1000

osman kara osman kara

hocayı siz getiremesiniz ama hoca sizi getirtir

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır3
cevapla 06.02.2015 12:43
nurı bolat nurı bolat

Hemde oyle gelecekkı neymıs devlete baskaldırmak gorecek satılmıs maymun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 06.02.2015 14:14

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.