Bugünkü
Takvim

İntihar ettiği gün işten çıkarılmış

Ankara’daki evinde kendini asarak intihar eden muhabiri ’ın intihar ettiği gün işten atıldığı ortaya çıktı.

  • Güncel
  • 05.02.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 05.02.2015 11:45
ABONE OL
İntihar ettiği gün işten çıkarılmış

Cumhuriyet Gazetesi savunma muhabiri Barkın Şık dün Ankara'daki evinde kendisini asarak intihar etti. Şık'ın dün Cumhuriyet Gazetesi tarafından da işten çıkarıldığı, işten çıkarma tebliğini de alınca evine gidip hayatına son verdiği öğrenildi.

"Havuz medyası" ve "Hükümet gazetecileri işten attırıyor" diye kara propaganda yapan CHP medyasında yapılan işçi kıyımı gazetecileri bunalıma sokuyor.

CHP MEDYASINDA İŞÇİ KIYIMI
CHP medyasında skandal bununla da kalmadı. CHP milletvekili Durdu Özbolat'ın sahibi olduğu Yurt Gazetesi'nde de sendikalı çalışan 5 kişinin işine geçtiğimiz günlerde son verildi. CHP'ye ait Halk TV'den de muhabir Makbule Cengiz önceki gün işten çıkarıldı.

kalan karakter 1000

Adnan Adnan

k.k laf geldimi gazetecileri çok seviyor,chp gazetecilerle ilgili yalan yanlış bir habere sazan gibi atlıyor bunlara ne diyecekler merak ediyorum.Gerçi çarkçı yine ilginç bir cevap verir reklam olur.yanına dündarları ve çölaşanı,özkökü,erdili ve selocanları alıp cevap vermeli bence.Ölen gence Yüce Allah Rahmet eylesin yakınlarının başı sağolsun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 05.02.2015 18:56

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.