Bugünkü
Takvim

'a röportaj verdiğine pişman oldu

Paralel bülten 'a röportaj veren AK Parti düşmanı röportajın çarpıtıldığını görünce çılgına döndü

  • Güncel
  • 02.02.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 02.02.2015 12:14
ABONE OL
Zaman'a röportaj verdiğine pişman oldu
gazetesi, AK Parti'nin yeminli düşmanlarından 'la yaptığı mülakatı çarpıtınca ortalık karıştı. Zaman, Nuray Mert'in ağzından "Cemaat otoriterleşmeye 'dur' dedi" diye haber yapınca gazeteci Mert adeta isyan etti.

ZAMAN İSTİSMAR EDİYOR!

Zaman gazetesine yaptığı açıklamaların gazete yönetimi tarafından çarpıtılması AK Parti'nin yeminli düşmanlarından Nuray Mert'i bile çileden çıkardı. Aynı yöntemle birçok önemli ismin açıklamalarını çarpıtarak yayınlayan Zaman Gazetesi'ne isyan eden Nuray Mert "artık ne görüş ne de söyleşi vermeyi düşünmüyorum" dedi.

Zaman gazetesinin Pazar ekinde çıkan söyleşisinin "Cemaat otoriterleşmeye 'dur' dedi" başlığıyla verildiğini görünce "Gözlerime inanamadım!" diyen Nuray Mert, şöyle devam etti:

"Bilen biliyor, ben sözünü sakınan biri değilim. Öyle düşünsem öyle söylerdim. Bu veya buna benzer hiçbir cümlenin yer almadığı bir söyleşi nasıl bu başlıkla verilir? Anlamaya anlıyorum, ama bu benim sessiz kalabileceğim bir şey değil.

Cemaat'in siyasi hedef olduğu bir dönemde, bu çevrenin yayın organlarında yer almaktan kaçınmamaya özen gösteriyorum, ama böyle bir tavır sergilediğim için istismar edilmeyi hak ettiğimi düşünmüyorum."

Bir daha hiçbir gazeteye konuşmama kararı aldığını bilerten Nuray Mert, şöyle devam etti:

"Dahası, böylesi işgüzarlıklar faydadan çok zarar getirir, hiç olmazsa bunun hesap edilmesi gerekirdi. Nitekim, olan oldu ve hiç istemediğim halde bu açıklamayı yapmak zorunda kaldım.

BİR DAHA NE DEMEÇ NE SÖYLEYİŞİ
Hazır yeri gelmişken bu son vakalar da bana ders olsun diyorum. Destek olmaya çalıştığım genç gazeteci arkadaşlar da artık beni affetsinler; bundan sonra hiçbir yayın organına ne görüş ne de söyleşi vermeyi düşünüyorum."


kalan karakter 1000

Zaf-er Zaf-er

Kullanişli En.tel.ek.tüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü el

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır2
cevapla 02.02.2015 19:09
Hakki Hakli Hakki Hakli

Paralel Montaj Merkezi'nin icraatlarini kendi yüreginde hissettin!
Bir musibet, bin Nasihattan evlaymis!

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 02.02.2015 18:49

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.