Bugünkü
Takvim

"O dönem sona erdi"

Anayasa Mahkemesi Başkanı , “Türkiye'de artık ülkeyi kurtarma çağrısı yapılan kurum ve kişiler dönemi kapanmış, sorunların demokratik yol ve yöntemlerle çözülmesi gereken bir süreç başlamıştır” dedi.

  • Güncel
  • 02.02.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 02.02.2015 13:31
ABONE OL
Erdoğan'ı kapıda karşıladı
Anayasa Mahkemesi üyeliğine seçilen Kadir Özkaya'nın and içme töreni, Yüce Divan Salonu'nda yapıldı. Törene Cumhurbaşkanı Recep Tayyip , TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Başbakan Ahmet Davutoğlu, Anayasa Mahkemesi Başkanı , bakanlar ve yüksek yargı üyelerinin yanı sıra birçok davetli katıldı. Törende konuşan Anayasa Mahkemesi Başkanı Kılıç, "Yasama, yürütme ve yargı organlarının üstün hukuka bağlı, özverili gayret ve çalışmaları demokratik hukuk devleti olma yolunu açacaktır. Türkiye'de artık ülkeyi kurtarma çağrısı yapılan kurum ve kişiler dönemi kapanmış, sorunların demokratik yol ve yöntemlerle çözülmesi gereken bir süreç başlamıştır" dedi.

kalan karakter 1000

Zaf-er Zaf-er

Haşim Kiliç gibi kişiler Yeni Gömlek GIYMEYI, GEZI meyi ve
Dahili ve Harici TURLARI severler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 02.02.2015 19:21
Hakki Hakli Hakki Hakli

Bravo!
Devletin catisinda daima böyle uyumlu insanlar isteriz!

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 02.02.2015 19:19
zara zara

Hasim Kilic Allah seni bildigi gibi yapsin, bu ülkeye yaptigin hukuksuzluklari Allah biliyor seni ona havale ediyorum

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 02.02.2015 18:07

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.