Bugünkü
Takvim

Japonya intikam yemini etti

ABONE OL
Japonya intikam yemini etti
Terör örgütü IŞİD, rehin aldığı Jopan gazeteciyi önceki gün öldürdüğünü iddia eden bir video yayınladı. yolladığı kafa kesme videosuyla Japon Başbakan Şinzo Abe'ye mesaj gönderdi. Videonun dünya basınında yankı bulmasının ardından Japonya Başbakanı Şinzo Abe çok sert bir açıklama yaptı. Açıklama sırasında gözyaşlarını tutamayan , "Bu barbarca yapılan adi terör saldırısına karşı çok güçlü bir öfke hissediyorum. Kesinlikle kabul edilemeyecek bu şiddeti en güçlü şekilde kınıyorum. Bu teröristleri asla affetmeyeceğiz. Uluslararası topluluk ile birlikte IŞİD'e yaptıklarının bedelini ödetmek için çalışacağız" dedi.

kalan karakter 1000

Hayat Hayat

Savaşa bonkörce milyar dolarlar vererek katılıp o kadar masum Müslümanın ölümüne sebep olurken iyiydi sıra vatandaşını para verip kurtarmaya gelince cimri olmak nasıl.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır1
cevapla 02.02.2015 07:58

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.