Bugünkü
Takvim

Gülen'in gittiği tarihe bakın

ABONE OL
Gülen'in gittiği tarihe bakın!
Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat, Gülen terör örgütü hakkında çok önemli açıklamalar yaptı. Yarsuvat, "Cemaat, Fenerbahçe'den 50 milyon dolar istedi. Aziz Yıldırım vermeyince, operasyon başladı. Bu komployu yapan kim? Cemaatci polisler. Cemaatci polisler sadece Aziz Yıldırım'a da yapmadı bu komployu. Balyoz Davası gibi bir dava yarattılar. Sahte deliller üreterek, kendi bilirkişileri vasıtasıyla insanlar yargılandı. 265 kişi bu davada yargılandı ve çoğu üst rütbeli subaylardı. ABD, Gülen'i çağırdı. Gülen'in gittiği tarihe iyi bakın" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.