Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 29.09.2014 19:44
  • Son Güncelleme: 29.09.2014 19:47

Gezi zekalı Ivan şimdi de 'u karıştırıyor

Gezi olayları sırasında Türkiye'de basın özgürlüğünün olmadığını söyleyerek saatlerce Taksim'de canlı yayın yapan CNN muhabiri şimdi de 'u karıştırmak için her yolu deniyor. Yalan ve taraflı haberleriyle dünya kamuoyunu yanlış yönlendiren Watson, Hong Kong’daki protestoları da takip ediyor.

Gezi zekalı Ivan şimdi de Hong Kong'u karıştırıyor
Gezi olaylarında dünyayı Türkiye'ye karşı kışkırtan CNN muhabiri İvan Watson, günlerdir devam eden 'daki protestoları da takip ediyor. Gezi olaylarında Türkiye'de savaş varmış gibi gösteren CNN muhabirini Recep Tayyip Erdoğan 'dalkavuk' olarak nitelemişti. Dönemin Başbakanı Erdoğan AK Parti grup toplantısında Taksim'de Gezi'nin yıldönümünde CNN İstanbul muhabiri 'ın gözaltına alınmasıyla ilgili yine sert bir açıklamada bulunmuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Watson için "İstanbul'a gelip abartılı provokatif çağrılar yapan uluslararası medya kuruluşları avuçlarını yaladılar. Bir tane o CNN'nin dalkavuğu oralarda bir eyler yapmaya çalışıyor. " ifadelerini kullanmıştı.

BATILI ÜLKELER PROTESTOLARI TAHRİK EDİYOR
Çin'in özerk yönetimi Hong Kong günlerdir protestoların merkezi olmuş durumda. Seçimlerin serbest düzenlenmesi talebiyle cumartesi günü başlayan gösteriler devam ediyor. Çin Hükümeti, internete erişimi engellerken, Batılı ülkelerin gösterileri tahrik ettiğini iddia etti.

kalan karakter 1000

sema sema

isleri gücleri huzursuzluk yaratmak bu adama ülkeye giris yasagi konmali

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır4
cevapla 29.09.2014 21:49
hatun hatun

evet cin hindistan sirada olanlar doguda kalkinmayi bati tüm gücüyle engellemeye calisiyor herhalde bunu bilmeyen yok ama direnemek icin ne yapila bilir bunu bilenlerin sayisi cok az putin dayaniyor cin kolay lokma deyil türkiye öyle bence bir itifak olusturulmali

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır4
cevapla 29.09.2014 19:53

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.