Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 19.08.2014 22:18
  • Son Güncelleme: 19.08.2014 23:40

Gül'den çok önemli açıklamalar

, "Kongrede Davutoğlu'nun görev alacağı görülüyor" dedi...

Gül: Göründüğü kadarıyla Başbakan...
, son veda resepsiyonunu Çankaya Köşkü'nde verdi.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, AK Parti kongresinin cumhurbaşkanlığını devretmeden 1 gün önce yapılacağını anımsatarak, "Göründüğü kadarıyla devralacak arkadaşımız Dışişleri Bakanı Ahmet bey, siyasete de devlet hayatına da kazandıran benim. Davutoğlu'nun başarılı olacağına inanıyorum" dedi.

KURDUĞUM PARTİYE TECRÜBEMLE KATKI YAPACAĞIM

Tecrübemi yine davama, kendi kurduğum partinin başarılı olması için şüphesiz desteklemeye, aktarmaya çalışacağım. Bu ara çeşitli yazılanlar, çizilenler konusunda, bir taraftan benim Cumhurbaşkanı olmam sürecinde 'Aman cumhurbaşkanı olmasın' diyenlerin bana parti kurdurması, yeni cephelere çekmesi, onu gördüm. Bir taraftan da bizim cenahtan yapılan epeyce saygısızlıkları da gördüm, bu son süre içerisinde. Bunların hepsini de takip ettim. Çevremdeki herkes görevini yapıyor, tarafsız bir cumhurbaşkanlığı mevkisinde

İSTANBUL'A YERLEŞECEĞİM

İstanbul'a yerleşeceğim, Ankara'da olmayı şimdilik düşünmüyorum. Cumhurbaşkanlığı yapmış bir kişi nasıl davranırsa, ben de bundan sonra muhakkak ki öyle davranacağım. Beni bilenler bunu bilir. Beni bilmeyen, yani bizim cenaha yeni giren veyahutta geçmişi çok bilmeyenler bu konularda günlük konuşurlar. Demin söylediğim kadar söylemiş olayım, saygısızlıklarını bir hatırlatmış olayım geçeyim.


kalan karakter 1000

zara zara

dün Gülün araksindan sövenler bugün Gülü sever oldular bu kadar ikiyüzlülükten insanin midesi bulanir ama bosuna ugrasiyorlar cünkü amaclarina ulasamicaklar avuclarini yalicaklar

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 20.08.2014 19:42
Sevgi Sevgi

Sn.Gül,insana yapılan saygısızlık çok üzücü.Bu statünüz ne olursa olsun,kim olursanız olun,insan onuru aynı.Sizin Başbakanlık ve Cumhurbaşkanlığı döneminizde,Sn.Erdoğan'a yapılan saygısızlık ve hakaretlerin binde biri bile yapılmadı,bir de O'nu düşünün.Aşağılık insanlar,lâğım çukuru ağızlarını açtılar(halâ devam ediyorlar),hiç kimseye söylenmeyecek lâfları söylediler.Hiç kimse O'nun kadar haksızlığa ve hakarete uğramadı.Sevenleri olarak çok çok üzülüyoruz.Sevgili Erdoğan kadar bu memlekete hizmet eden olmadı.Ağzını açan O'na saldırdı.Allah yanlarına bırakmasın,Kendisine sabır selamet versin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 20.08.2014 11:36
misafir misafir

abdullah gül ün tabiri ile konuşmak gerekir ise bu seçim bence yanlış istiikrar için abdulllah gül derim

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır3
cevapla 20.08.2014 00:30
emrah emrah

gül baş tacımız seviyoruz seni sayın gül

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır1
cevapla 19.08.2014 23:31
deniz deniz

sayın gül bizim herşeyimiz partiyi o kurdu ve başbakan o olacaktır

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır6
cevapla 19.08.2014 23:30

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.