Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 07.08.2014 11:40
  • Son Güncelleme: 07.08.2014 11:40

İhsanoğlu bu kez de diyemedi

Çatı aday İhsanoğlu, katıldığı televizyon programında bu kez de 'in adını karıştırdı.

Geçtiğimiz günlerde Yahya Kemal Beyatlı'nın "Süleymaniye'de Bayram Sabahı" şiirine "Sülemaniye'de Bayram Namazı" diyen CHP ve MHP'nin çatı adayı Cumhurbaşkanı adayı Prof.Dr. gaflarına bir yenisini daha ekledi. Bir televizyon programına konuk olan İhsanoğlu, hakkında sorulan soruya cevap verirken 'Nazım Kemal' dedi.

BU KEZ HATASINI FARK ETTİ
İhsanoğlu, geçtiğimiz hafta Mehmet Akif Ersoy'un mezarı başında İstiklal Marşı dizlerini okuduktan sonra Çanakkale Şiiri'i demiş ve İstiklal Marşı'nı bilmiyor yorumlarını bunu kabul etmeyerek 'İftira' demişti. Nazım Hikmet'e "Nazım Kemal" diyen İhsanoğlu bu kez hatasının hemen farkına vardı ve özür diledi. Sunucunun müdahalesiyle hatasını düzelten İhsnaoğlu konuşmasına devam etti.

ERDOĞAN EDEBİYATI DA BİLMİYORSUN DEMİŞTİ
İhsanoğlu'nu eleştiren Başbakan Erdoğan, Yahya Kemal Beyatlı'nın da şiirini hatırlatarak "Bayram namazı değil, bayram sabahı Ekmel, edebiyatı da bilmiyorsun" demişti.

kalan karakter 1000

SUNA SUNA

SANDIKLARA TIPIŞ TIPIŞ GİDİCEZ OYUMUZU ERDOĞANA VERİCEZ

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 08.08.2014 01:33
Hayrus Hayrus

Nasıl bu prof etiketli adam mısırın tarihini biliyor da türkiye tarihini bilmiyor. Bu monseri nasıl çatı adayı yaptınız yahu. Kılçıklıoglu ve onun güdümünde olan devletsiz bhçesiz yuh olsun sana.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 07.08.2014 22:45
RTEİZİM RTEİZİM

sağı , solu da karıştırdı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 07.08.2014 19:47
arzu arzu

seçimin birincisi belli Erdoğan ikincisi kim bunu tartışalım

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır2
cevapla 07.08.2014 18:48
ismail ismail

pensilvanya piyonu bunlar kemal bahçeli ekmel ama bir gerçek var hepiniz bir ERDOĞAN etmezsiniz........................

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır1
cevapla 07.08.2014 17:36

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.