Bugünkü
Takvim

"Alın ödülünüzü başınıza çalın"

Cumhurbaşkanı adayı Erdoğan, "Amerikan Musevi Kongresi bana verdiği ödülü geri istiyormuş. Eğer bu zulme destek veriyorsanız alın ödülünüzü başınıza çalın" dedi.

  • Güncel
  • 31.07.2014 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 31.07.2014 17:36
ABONE OL
Alın ödülünüzü başınıza çalın
Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Van'da Hastane Caddesinde düzenlenen mitingde halka hitap ediyor.

Erdoğan, ", sergilediği insafsızlığı, adaletsizliği, ahlaksızlığı meşru müdafaa diyerek dünyaya yutturmaya çalışıyor. Ne acıdır ki dünya ülkelerinin çoğu da bunu yutuyor." dedi.

'ın konuşmasında öne çıkan başlıklar şöyle:

"Neymiş, Amerikan Musevi Kongresi, bana verdiği ödülü geri istiyormuş. Eğer bu zulme, bu soykırıma, bu Hitlervari faşizme, çocuk katleden rejime destek veriyorsanız, alın ödülünüzü başınıza çalın.

Şunu açık açık söylüyorum, o bebeklerin arş-ı alayı inleten feryatları inşallah karşılıksız kalmayacak. O çocukların melekleri dahi ağlatan feryatları, inşallah karşılıksız kalmayacak. Bu zalim de bu zalime göz yuman, destek veren, sırtını sıvazlayan zalimler de inşallah o feryatların, o gözyaşlarının altında inleyecekler.

Kürt olduğu için Said-i Nursi'nin yanına gitmeyen Pensilvanya, çözüm sürecini sabote etmek için de çok gayret etti. Onun buradaki çetesine şimdi hak ettiğini hukuk içinde veriyoruz.

Yazıklar olsun, senin profluğuna da yazıklar olsun, senin tarihçiliğine de yazıklar olsun, babamın arkadaşı dediğin Akif'e yaptığın bu saygısızlığa da yazıklar olsun. İstiklal Marşı ile Çanakkale Şehitleri şiirini bile birbirinden ayıramıyor."

kalan karakter 1000

misafir misafir

Hediye'yi çok daha önce iade etmesi gerekirdi şu andaki durum Yahudiler hediyeyi başbakandan bastırmayla zorla almışlar gibi oldu.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 31.07.2014 21:42

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.