Bugünkü
Takvim

Bayramda bile müstehcen yayın yaptılar

Tıklanma uğruna etik habercilikten koparak müstehcen ve erotik yayın yapan , mübarek 'na bile saygı duymayıp cinsel içerikli yayınlar yaptı. Yaklaşık 2 yıl önce hacca giderek hacı olan Aydın Doğan'ın, sahibi olduğu medya kuruluşunun Ramazan Bayramı'nda bu şekilde yayın yapması büyük tepki gördü.

  • Güncel
  • 30.07.2014 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 30.07.2014 18:18
ABONE OL
Sürekli olarak açık saçık fotoğraflar yayımlamasından ve neredeyse erotik sitelere benzer haberler yapmasından dolayı tepki çeken , 'nı da hiçe sayarak cinsel içerikli yayınlarına devam etti. 2 yıl önce hacca giderek hacı olan Aydın Doğan'ın, sahibi olduğu medya kuruluşunun Ramazan Bayramı'nda bu şekilde yayın yapması da büyük tepki gördü.

İHSANOĞLU YERİNE EROTİK İÇERİK
Türkiye'nin Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin heyecanı yaşadığı sırada 'çatı aday' 'nu ilk manşetlerinde gören gazete, İhsanoğlu'nun İstiklal Marşı'nı Çanakkale şiiri zannetmesi haberine yer vermedi. İhsanoğlu'nun bu skandalına karşı Hürriyet,dekoltesi bol erotik içeriği sayfalarında sürekli diri tutmayı tercih etti.

Gün boyunca 'pornografik' içeriğe yüklenen gazetenin gündeme bomba gibi oturan bu haberi görmemesi dikkat çekti.


kalan karakter 1000

dadas25 dadas25

yazıklar olsun

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır1
cevapla 31.07.2014 02:13
dadas25 dadas25

böyle edepsizlik yalakalık ettikleri kafir ülkelerde bile yok

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır1
cevapla 30.07.2014 23:28
Hayrus Hayrus

Aydın dogan hacı mı ? ?? mı mı mı?? yahu siyonizm usagı hacı olurmu ???pörtlek gözlünün ayagının yalayıcısının efendimiz AS yerine pörtlek gözlüye biat eden nasıl hacı olur ???????

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır1
cevapla 30.07.2014 22:00

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.