Bugünkü
Takvim

nın namaz istismarı

mensubu ler bu kez de halkın namazı konusundaki hassasiyetini istismar etmeye kalkıştı...

  • Güncel
  • 29.07.2014 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 29.07.2014 23:35
ABONE OL
yandaşı ler, kendileri hakkında başlatılan Casusluk Soruşturması'ndan salıverilmek için her türlü taktiğe başvuruyor.

NAMAZ İSTİSMARI!

Daha önce de Peygamber Efendimiz'in nezarethaneye iştirak ettiğini yalanını uyduran paralel polisler bu kez de bayram namazı ajitasyonuna başvurdu. Gülenci polisler, nezarethanede bayram namazını kıldıkları esnada çekilen bir fotoğraflarını sosyal medya üzerinden paylaştı.PARALEL OYUNLAR!

Casusluk suçuyla yargılanan polislerin tek amacı halkın namaz konusundaki hassasiyetini istismar etmek. Bu sayede halk desteğini arkasına alacağını düşünen şüpheli polisler, kendileri hakkında başlatılan bu tarihi soruşturmayı itibarsızlaştıracaklarını ve bu davadan kolaylıkla yakalarını sıyıracaklarını düşünüyor.

kalan karakter 1000

boxber boxber

rasime iyi bakin öndeki deve namaza kulaklarindan basliyor arkadaki develer namazi bitirmisler
gibi gözüküyor bunlarin yaptiklarini görüyorsunuz halki ne kadar salak yarine koyuyorlar

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 30.07.2014 22:53
mutlu mutlu

allah ıslah etsin yazık

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 30.07.2014 22:53
ALPASLAN ALPASLAN

SIZI GIDI TAKIYECILER DUZENBAZ SIZI NE YAPARSANIZ YAPIN MILLET SIZE INANMIYORRRR REKLAM FILAN YAPMANIZADA GEREK YOKK.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır1
cevapla 30.07.2014 20:20
adnan adnan

ya bunlar hocaefendi fetvasıyla devlete sızmak için içki iççebilen eşlerinin başını açabilen namazları kazaya bırakan şakirtler değil mi :):):) şimdi de dine sarıldılar,samimiyetsiz nursuz ajan şakirtler haşhaşiler istemiyoruz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır1
cevapla 30.07.2014 17:05
dursun aydın spor 1923 dursun aydın spor 1923

sahtekar kumpascıları kameraya alan sahtekar şahıs, yılda bir kez olan ramazan bayramı namazını kaçırmış...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ya bu resimdeki imam sahte ya da arkasındaki cemaatin üyeleri....... doğru olan tek şey ise bu tuzlukların dini kullandıkları...... şu fotoğrafa baksana ya imam tekbir almamış daha, cemaatin şaklabanları ise neredeyse fatihayı bitirmiş süre okuyorlar.. ayıp be ayıp.....

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır1
cevapla 30.07.2014 14:34

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.