Bugünkü
Takvim

Hakim 49 polis hakkındaki kararını açıkladı!

Emniyetteki "" iddialarına ilişkin yürütülen "casusluk" soruşturmasında tutuklanmaları istemiyle İstanbul 1. Sulh Ceza Hakimliği'ne sevk edilen 49 kişiden, eski İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürü Yurt Atayün'ün de aralarında bulunduğu 11'i tutuklandı.

  • Güncel
  • 29.07.2014 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 30.07.2014 02:13
ABONE OL
Hakim 49 polis hakkındaki kararını açıkladı!
İstanbul 1. Sulh Ceza Mahkemesi Hakimi , savunmasını aldığı 32 şüpheli ve dosya üzerinden işlem yaptığı 17 şüpheliyle ilgili kararını açıkladı.

YURT ATAYÜN DE TUTUKLANDI!
49 şüpheliden, eski İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürü Yurt Atayün'ün de aralarında bulunduğu 11'i tutuklandı.

Hakimlik, 8 şüphelinin denetimli serbestlik şartıyla serbest kalmasını kararlaştırdı. Bu kişiler hakkında yurt dışına çıkış yasağı konuldu. 30 şüpheli de serbest bırakıldı.

İFADESİ ALINAMAYAN 17 KİŞİ SERBEST BIRAKILDI

soruşturmasında hakimlikte ifadesi alınamayan Terörle Mücadele eski Şube Müdürü Ömer Köse'nin de aralarında bulunduğu 17 kişide serbest bırakılan şüpheliler arasında yer aldı.

SANIK AVUKATLARI SORUŞTURMAYI BALTALADI!


Mahkemede bugünkü mesai, gergin başladı. Şüpheli polislerin avukatları, müvekkillerinin emniyet ifadelerinin okunmasını istedi. Hakim İslam Çiçek, bu talebin süreci uzatmaya yönelik olduğu gerekçesiyle kabul etmedi.

Bunun üzerine polislerin avukatları duruşma salonunu terk etti. Hakim İslam Çiçek sanıkları duruşma salonundan çıkararak karar aldı.

"CASUSLUK SUÇUNDAN YARGILANACAKLAR"

Casusluk Soruşturması Şüphelileri, 'Devletin güvenliğini ilgilendiren gizli bilgileri temin etmek', 'görevi kötüye kullanmak', 'bilişim sistemindeki verileri yok etmek' ve 'resmi belgede sahtecilik' suçlamalarından yargılanacak.

kalan karakter 1000

ayşe serap uygun ayşe serap uygun

sayın başbakanım.duyun beni lütfen.alah tan ve sizden ümidimi kesemem.lütfen bana istanbul dan küçük bir daire verin oğlumun yanında olayım.sizden başka kimsem yok.lütfen.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır9
cevapla 30.07.2014 13:49
ayşe serap uygun ayşe serap uygun

sayın başbakanım lütfen bana istanbul da küçük bir daire werin.lütfen.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır19
cevapla 30.07.2014 13:45
ayşe serap uygun ayşe serap uygun

hakan fidan a yapılan operasyonun asıl hedefi sayın başbakanımız recep tayyip erdoğan mısayın başbakan boşuna dememiş istedikleri benim diye..

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır2
cevapla 30.07.2014 13:43
ayşe serap uygun ayşe serap uygun

7 şubat mit daire başkanına yapılan olay da asıl hedef sayın başbakanmış.şimdi daha iyi anladım...

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır2
cevapla 30.07.2014 13:41
sahaf sahaf

ifadesi alınmayanlar serbest'kararını duydum çıldırdım.onca kişiye niye 1 hakim veriyorsun.adamlar kuralları biliyor ona göre oyun oynuyor.dosya üzerinden karar veriyorsun.yarın,aym ' ye hak ihlali var deyip bireysel başvuru yapacak ' haydi dışarı' .

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır2
cevapla 30.07.2014 00:53

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.