Bugünkü
Takvim

Tuzluk döküldü

Eskiden meclis yerine spor yorumculuğu yapmaya giderdi. Hocasının emriyle Çağlayan'a kamp kurdu. Vekilliğini şiddet için kullandı. Tuzluk vekil Hakan Şükür, savcının odasını bastı

ABONE OL
Tuzluk döküldü
Pensilvanya'daki hocası 'in emriyle 17 Aralık Operasyonu'ndan bir gün önce AK Parti'den istifa eden Hakan Şükür daha sonraki süreçte, bir cemaat mensubunun ses kaydından "Tuzluğu koysan meclise seçtiririm" lafı üzerine tuzluk olarak anılmaya başladı. AK Parti milletvekilliği boyunca meclise gitmek yerine spor programlarında boy gösteren Şükür, cemaat safına geçtikten sonra her toplumsal olayda görünür oldu. Şükür'ün son durağı ise Çağlayan Adliyesi'ydi.

VEKİLLİK AKLINA YENİ GELDİ
Vekilliği boyunca defalarca partisine saldırılan, insanların haksızlığa uğradığı eylemi görmezden gelen Şükür'ün, Çağlayan'da gece gündüz koşturması dikkat çekti. Şükür'ün son vukuatı ise pes dedirtti. İstanbul milletvekili Hakan Şükür, paralel örgüt operasyonunda gözaltına alınan polislere destek için gittiği İstanbul Adliyesi'nde polislerin sorgusunun yapıldığı odayı bastı.

ZOR KULLANDI, TEPKİ ÇEKTİ
Soruşturmada görevli 4 savcıdan biri olan Gökalp Kökçü, gece saatlerinde gözaltına alınan polislerin sorgusunu yapıyordu. Bu esnada Hakan Şükür İstanbul Adliyesi 7. katta bulunan ve yetkili kişilerin dışında girilmesi yasak olan kata çıktı. Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu'nda Savcı Kökçü polislerin sorgusunu yürütürken, Hakan Şükür, milletvekili kimliğini kullanarak sorgu esnasında odaya girdi. Savcı Kökçü'nün daha sonra olaya müdahale etmesiyle Hakan Şükür odadan çıkarıldı. Bu olay sonrasında Adliye önünde basın mensuplarına açıklama yapan Hakan Şükür'e vatandaşlar da tepki göstermişti.

kalan karakter 1000

Malçiş Malçiş

Papazın tuzcusu,2015 seçimlerine kadar tadını çıkabilirsin,vekilliğin,sonra,Zaman da köşeleri çizersin kendi kendine....

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.07.2014 18:27
ld ld

o mılletvekıllığıde bıtecek yakın zamanda merak etme o zaman boyle keyıf surebılecekmısın bakaım dıklen dıklendığın kadar sonunda hakettığın ı alacaksın .

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.07.2014 10:57
ömer ömer

TORİNOLU TORİNOLU HADDİNİ BİL.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.07.2014 02:43

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.