Bugünkü
Takvim

Oy oranımız 54-58 arasında

Cumhurbaşkanı adayı ve , Kanal 7'de gündeme ilişkin çarpıcı mesajlar verdi: İşte o açıklamalar:

  • Güncel
  • 28.07.2014 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 28.07.2014 01:00
ABONE OL
Oy oranımız 54-58 arasında
OY ORANI 54-58 ARASINDA: MHP'ye gönül vermiş kardeşlerimizden bizi birinci dereceden destekleyenler var. Ve de aynı şekilde diğer partilerden de bizi destekleyenler var.

EKMELEDDİN BEY'E TEŞEKKÜR: İnönü kabrini ziyaret ettikten sonra Menderes'in kabrini de ziyaret etti. Bu ziyaretten sonra ''diktatörlüğü bitirmiştir'' demesi baya manidardır. Ve bu tespiti dolayısıyla Ekmeleddin Bey'e teşekkür ediyorum.

KÖŞK'E VİTRİN SÜSÜ SEÇMİYORUZ: Diğer cumhurbaşkanları nasıl çalıştıysa Erdoğan da öyle çalışacak'' diyorlar. Hayır arkadaş bizim nasıl bir sistemle çalışacağımızı görecekler. Abdullah Gül Bey'i tenzih ediyorum biz Çankaya'ya bir vitrin süsü seçmiyoruz.

HAKAN ŞÜKÜR'ÜN ADLİYEYİ BASMASI: İstanbul Adalet Sarayı'na girerek bunlarla resim çekilmeleri bana göre suçtur. Hiçbir organ makam merci veya kişi mahkemelere, hakimlere soru soramaz vede herhangi bir beyanda bulunamaz. Şu anda bunlar yapılıyor mu evet yapılıyor. Burası yol geçen hanı değil adalet sarayı. Böyle bir baskının yapılması çok çok çirkin.

RAMAZAN GÜZEL GEÇTİ:
Hamdolsun oruçta herhangi bir sıkıntı yaşamadık. Futbolu baya özlemişiz. Onun hırsıyla olsa gerek torun da bana evde 'dede ikinci golünü çok beğendim' dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.