Bugünkü
Takvim

" kafasızlık yaptı"

Genel Başkan Yardımcısı , “Sadece kafa golleri ile meşgul olan 'ün böylesine bir kafasızlık yapmasını da doğrusu yadırgadım" dedi.

  • Güncel
  • 28.07.2014 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 28.07.2014 19:05
ABONE OL
Hakan Şükür kafasızlık yaptı
Genel Başkan Yardımcısı , partisinin Karabük İl Başkanlığı bayramlaşmasında konuşma yaptı.

Şahin, bağımsız Milletvekili 'ün de aralarında bulunduğu bazı milletvekillerinin "paralel yapı" soruşturmasında gözaltına alınan polisleri ziyaret etmesini değerlendirdi.

Şahin, "AK Parti'den niçin ayrıldığı da bilinmektedir. Hangi gerekçeyle ayrıldıklarını bu arkadaşlarımız açıklamışlardır. Bu arkadaşlarımızın emniyet mensuplarını adliyede ziyaret etmeleri bu iddianın güçlendirilmesi anlamına gelir" şeklinde konuştu.

İddianın, bu emniyet mensuplarının "bir paralel yapı adına devletin hiyerarşik işleyişi dışında başka yerden talimat alarak hükümete dönük bir darbe girişiminde bulundukları" olduğuna dikkati çeken Şahin, şöyle devam etti:

"İddia bu. İşte falan gruba, cemaate ait emniyet mensupları iddia ediliyor. O milletvekilleri de o cemaate mensup olduklarını söyleyerek partimizden ayrılmışlardır. Onların bu emniyet mensuplarını ziyaret etmesi 'demek ki böyle bir yapı var' tezini güçlendirdi ve bu milletvekilleri, bu polis memuru arkadaşlarımıza en büyük kötülüğü yapmışlardır. Cumhuriyet savcısının elindeki en büyük delillerden birisi bu ziyarettir. Bunlar kaş yapayım derken göz çıkartmışlardır. Sadece kafa golleri ile meşgul olan Hakan Şükür'ün böylesine bir kafasızlık yapmasını da doğrusu yadırgadım."

Bunların birlikte bu şekilde hareket etmelerinin polis memurlarına yönelik iddiaları güçlendirdiğini ifade eden Şahin, "Demek ki devlet içinde bir yapı var. Bu yapının parlamentoda, emniyette, yargıda ayakları var. Demek ki bunlar adliyede bir araya geldiler. Başka delil aramaya bile gerek yok. Böylesine bir yanlış yapmışlardır. Biz hiç kimsenin şu mübarek bayramda cezaevine, gözaltında olmasını, onların çoluk çocuğunun üzülmesini asla arzu etmeyiz" diye konuştu.

kalan karakter 1000

hatun hatun

kafasi varmiydiki kafasizlik yapsin bu cagda elimdeki hiyar diyenin tuzu almis pesine düsmüs bir müslümanin sarilacagi tek bir ip vardir oda kurandir gerzeklerde sahte hocalara sarilmis

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 29.07.2014 00:26
Ezber Bozan Ezber Bozan

Topları kafa ile atarken beyin travmasi gecirmis, bazi hücreler yok olmuş!

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 28.07.2014 21:04

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.