Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 25.07.2014 00:00
  • Son Güncelleme: 25.07.2014 03:39

İsrail yandaşı !

Türkiye'de neredeyse üniversitelerin %90'nın imza attığı sine Gülen Hareketi'ne ait 'nin destek vermediği ortaya çıktı.

İsrail yandaşı Fatih Üniversitesi!
Gülen yandaşlarının İsrail aşkı bir kez daha kanıtlandı. mensupları Türkiye'de 7'den 70'e herkesin büyük tepki gösterdiği katliamına Yahudi lobisi ile olan iyi ilişkilerini bozmamak adına sessiz kalmaya devam ediyor.

BİR KEZ DAHA ZALİMDEN TARAF OLDULAR

Gülen Hareketi'ne ait Türkiye'deki çoğu üniversitenin imzaladığı Gazze sine destek vermeyerek paralel yapı ile İsrail arasındaki ortaklığı bir kez daha gün yüzüne çıkardı.

BEBEK KATİLLERİNE DESTEK

Bebek katili İsrail, çoğunluğu kadın ve çocuklardan oluşan sivilleri katlederken Fatih Üniversitesi Gazze bildirisine imza atmayarak bu insanlık katliamını görmezden gelmeyi tercih etti.

ÖĞRENCİ VELİLERİ TEPKİ GÖSTERDİ

İsrail'i kınamaya çekinen Fatih Üniversitesi'nin bu tutumu velilerin de gözünden kaçmadı. Çocuğunu bu özel üniversiteye gönderen çoğu öğrenci velisi üniversite yönetiminin sergilediği bu çirkin tavır karşısında adeta isyan etti.

PARALEL YAPI HER ZAMAN GÜÇLÜNÜN YANINDA

Fatih Üniversitesi de elebaşları Fethullah Gülen gibi mazlumdan değil güçlüden yana taraf olarak gerçek yüzünü bir kez daha ortaya koydu.

kalan karakter 1000

sedef sedef

baslarina yikilsin,universiteleri.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 25.07.2014 14:49
Abdurrahim. Koç Abdurrahim. Koç

Hayret bu ünüversiteler yani bu örgütün ünüversiteleri okulları neden kapatılmıyor burada islam adına allah rızası adı altında bu örgüt nasıl insan yetistirdigi ortada hileli ders oyları ile hakim savcı polisleri ortada bu örgütün bütün okullarına el atılıp acilen birseyler yapılmalı eğer gercekten allah rızası icin allahın nizamı için egitim yaptırmış olsa idi bu ısrail zülmünü kınardı O allahın gercek ilminden ders görseler idi öğreciler üniversıteyı protosto ederlerdi ıste ortada egittkleri öğrencileride.

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır0
cevapla 25.07.2014 12:55
kemal kemal

inanılmaz bir durum. Türkiye de islam bu derece kullanılarak bu itraile oyuncak oldu ya. şaşıyorum, sen üni bitir, dini öğren, hala itraile uşaklık et. bunun tam karşılığı BAŞBAKAN ımızın dediği gibi haşhaşilik. başka şekilde açıklanmaz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır0
cevapla 25.07.2014 12:08
Yusuf Yusuf

Ögrenciler ve velileri isterlerse hersey olur,lafla isyan isyan degildir icraat gerek.Bundan sunu anliyoruzki ögrenci ve velilerde zalimden yanalar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 25.07.2014 11:53
Destek Destek

Olmadı,Fatih Üniversitesi.O.D.T.Ü sana da olmadı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet13
hayır0
cevapla 25.07.2014 11:23

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.