Bugünkü
Takvim

Başbakan: Devlet içinde devlet olmaz!

Başbakan , 'da onbinlerce insana seslendi.

  • Güncel
  • 23.07.2014 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 24.07.2014 03:08
ABONE OL
Başbakan Erdoğan, "Bazı devletler, hem de demokrat ve özgürlükcü olduğunu söyleyen bazı devletler protestolara izin vermiyor. Hani demokrattınız, hani özgürlükçüydünüz. Niye müsaade etmiyorsunuz? Polis şiddeti uyguluyorlar. Filistin için, Filistin davası için, Gazzeli mazlumlar için en çok biz haykırıyor, en çok biz haklı tepkimizi ortaya koyuyoruz." şeklinde sözler sarf ederek AB ülkelerini sert bir şekilde eleştirdi."NERELERDESİN SEN"

"Şimdi ben Bahçeli'ye soruyorum: Nerelerdesin sen? Meydanlarda var mı, göreniniz var mı, nerede olduğunu bilen var mı, duyan var mı? Meydana çıksa bile Sivas'ın ötesine gidemez." diyen Başbakan Erdoğan, "Bizim için 'cumhurbaşkanlığı hayaldir, rüyadır' diyordu. Kendisi şu anda hayallere karıştı, rüyalara karıştı. Cumhurbaşkanlığı seçiminde dizlerinin bağı çözüldü, nefesi tükendi, piyasadan kayboldu gitti. Niye biliyor musunuz? Milletin içine çıkacak yüzü yok." şeklinde konuştu."NÖBETÇİ ÜLKE OLMAYACAĞIZ"

Türkiye 'e nöbetçi ülke olmayacağını ifade eden Başbakan Erdoğan, "Özür dileyen değil, dikkatinizi çekiyorum, özür dileten Türkiye var." dedi.

"ORTAK ADAY İSRAİL ZULMÜNE GÖZ YUMDU"

"Ortak aday yıllarını İsrail zulmüne göz yumarak geçirdi." diyerek 'na yüklenen Başbakan Erdoğan, "Ona bir görev verdik, bir emanet verdik. Gitti o emanete ihanet etti. Seni aday olarak gösteren bu iktidar... 'Benden öncekiler niye kazanamadı' diyor, senden önce bizim böyle bir aday çıkarmamız söz konusu olmadı. Daha iktidarımızın yeni yıllarıydı seni gösterdik ve kazandın. Sana bütün desteğimizi orada verdik, şimdi çıktın nankörlük yapıyorsun. 'Türkiye, Gazze için bir şey yapmadı' diyorsun. Gözüne dizine dursun. Türkiye'nin, İslam Konferansı Örgütüne verdiği destek konusunda gelip 'şu kadar para veriliyor, benim burada başarılı olmam için bu verilen desteği şuraya çıkarın' diyen sensin." dedi."'DAKİ İHANET İZAH EDİLEMEZ"

"Adana'daki ihanet izah edilemez. Bu Pensilvanya'nın hakimleri, savcıları, emniyet içindeki uzantıları, asker içindeki uzantıları" ifadelerini kullanan Başbakan Erdoğan, "Adana'da çok alçakça bir ihanet girişiminde bulundular. İşte şu anda bunların hesabı soruluyor, İstanbul operasyonu budur. Şimdi hesap soruluyor, şimdi ortaya neler çıkacak, neler. Çıkıyor birileri konuşuyor, diyorlar ki 'delile ulaşılmadan bu tür şeyleri yapmak, gidip bunları almak doğru değil'. Onların canı yanmıyor ki bizim canımız yanıyor, onların sırtında yumurta küfesi yok." şeklinde konuştu.Başbakan Erdoğan, "Devlet içinde devlet olmaz, işte birileri paralel devlete tevessül etti. Hesabı sorulmaya başlandı, hesabı sorulacak. Bitmedi daha bu başlangıç. Ulusal güvenliğimizi tehdit edenler bunun hesabını verecekler, bu böyle bilinsin." diyerek sözlerini noktaladı.

kalan karakter 1000

suphi suphi

en büyük ihanet doğduğu ,büyüdüğü ve suyunu içtiği ÜLKEYE ve o ülkenin devletine yapılan ihanettir..Bunların kanlarından şüphe ediyorum acilen KAN tahlili yapılması gerekir,Öncelikle vatandaşlıktan çıkaralması ve en ağır cezaverilmelidir

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 24.07.2014 12:36
Cengiz Cengiz

Devlet içinde devlet PKK dır. Paralel denilen düzmece iftira değil. Hala başbakan bu durumu idrak edemiş anlayamıyorum.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır4
cevapla 24.07.2014 03:32
Mevlüt Aydemir Mevlüt Aydemir

Gün gelir devran döner,yapılanların hesabıda,bir bir sorulur.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır4
cevapla 24.07.2014 01:21
Türkay Türkay

Masum bir üsteğmenin karakolda cep telefonuna örgütlerin telefon numarasını yüklediler, sonra sehven olmuş dediler. Bunların gözünü hırsa bürümüş. Mazlum bir üsteğmenin ahını aldılar ki: bu üsteğmen çok kibar, tutuklanırken bile efendiliğini bozmadı. Ahını aldılar bu genç insanın ahını. Alma mazlumun ahını, çıkar aheste aheste. Kurban olduğum Allah, hiç bir mazlumun boynunu bükük bırakmaz. Bu genç üsteğmenin hapiste suçsuz yere yatması inşallah küçük günahlarına kefaret olmuştur. Allah katında da iftiraya uğramış bir kişidir ve mükafatı Allah tarafından verilecektir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 23.07.2014 21:32
Aslan Aslan

Fethullah Cingöz: iki tür kurnazlık vardır: tilki kurnazlığı ve eşek kurnazlığı. Parelel Yapının yaptığı eşek kurnazlığı. Ne yaparlarsa yapsınlar, eşşek gibi sırtlarına o yük kalacak.

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 23.07.2014 21:27

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.