Bugünkü
Takvim

Gece yarısı unda şok detay!

17 ve 25 Aralık larını yapanlara yönelik olarak gece yarısı başlatılan operasyonda ilginç bir detay ortaya çıktı.

  • Güncel
  • 22.07.2014 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 22.07.2014 09:28
ABONE OL
Operasyonda şok detay!
İstanbul Başsavcı vekili Orhan Kapıcı'nın nezaretinde başlatılan da daha önceki operasyonlarda rastlanılmayan bir olay gerçekleşti. Operasyon sabaha karşı yapılacaktı ancak bazı lerin operasyon bilgisini dışarıya sızdırmasından sonra İstanbul Başsavcı Vekili Orhan Kapıcı kritik bir karar alarak operasyon saatini erkene aldı.
134 kişinin isminin yer aldığı operasyonun bilgisini dışarıya sızdırdığı öne sürülen polis de örgütü yardım ve yataklık yaptığı iddiasıyla gözaltına alındı.

KİMLER GÖZALTINA ALINDI?

Gözaltına alınan isimler arasında İstanbul Terörle Mücadele eski Şube Müdürü Ö.K, KCK ve Balyoz gibi soruşturmaları yürüten eski İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürü Y.A, 4.Sınıf Emniyet Müdürü Y.T, 4.Sınıf Emniyet Müdürü K.A, İstanbul İstihbarat Eski müdürü E.D, emniyet amiri R.C, emniyet amiri G.A, 17 aralık operasyonunu gerçekleştiren Mali Şube Müdürü Y.S.'nin de olduğu iddia edildi. Gözaltına alınanlar arasında resmi kıyafetli polisler de bulunuyor.

Bu arada, operasyonda gözaltına alınan polislerin, Halkalı ve Alibeyköy'deki polis lojmanlarında bulunan evlerinde aramaların sürdüğü bildirildi.
Şüphelilerin, "suç işlemek amacıyla örgüt kurmak, yasa dışı dinleme yapmak ve resmi belgede sahtecilik, askeri casusluk, görevi kötüye kullanma, bilişim sistemini engelleme- bozma, delilleri yok etme, değiştirme, devletin güvenliğine ilişkin bilgileri temin etme, haberleşmenin gizliliğini ihlal, özel hayatı kayda almak" gibi suçlarına karıştıkları iddia edildi. (Haber7)

kalan karakter 1000

Ibrahim Akbeyik Ibrahim Akbeyik

Hepsinin polislikten atilmasi lazim. Sonicta her cemaat üyesi peskes cekilen sinav sorulariyla o konuma getirildi. Simdi iyo niyetli nurculara bir soru. Kademelerinde calistiginiz devlettten
Aldiginiz maaslar helalmi harammi. Baskalarinin hakettigi kadrolara kondunuz. Digerlerine zaten bisey demeye Gerek yok. Pensilvanya kltmirleri

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 22.07.2014 19:42
ali karaköylü ali karaköylü

savcı lar ve hakimler ne olacak bunların uşağı malye milli eğitim vs krumlar hepsi açığa laınmalı elebaşlkarı şise hemen tutuklanmalı

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır1
cevapla 22.07.2014 12:50
ceren ceren

girsiniz olur cikisiniz olmaz insallah Allah paralel cetenin kökünü kurutsun insallah

Aynı Görüşte misiniz?
evet13
hayır0
cevapla 22.07.2014 12:06
murat murat

satılık paralel uşaklar satılmış sürüngenler himmet adıyla aldığınız paraların hakkını vermeyerek şimdi allah nasıl çıkaracak sizlerden o başınızdakide inşallah çeker

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır0
cevapla 22.07.2014 12:06
Ali Ali

Cete cemaat yargi icinde varken bunlar aksam yemegine dogru disari cikarlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet21
hayır2
cevapla 22.07.2014 10:36

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.