Bugünkü
Takvim

Başbakan'dan yorumu

, "(un başka alanlara sıçrayıp sıçramayacağı) Görünen o, tabii tabii. Şu anda biz de izlemedeyiz. Neler çıkacak, bunların hepsini göreceğiz" dedi.

  • Güncel
  • 22.07.2014 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 22.07.2014 14:25
ABONE OL
Başbakan'dan operasyon yorumu
Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığının başlattığı Emniyet'teki "paralel yapı" unun başka alanlara sıçrayıp sıçramayacağı sorusu üzerine, "Görünen o, tabii tabii" dedi.

Erdoğan, AK Parti Grup toplantısının ardından, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığının başlattığı operasyona ilişkin soruyu yanıtladı.

Yargı kararını görmeden bir şey söylemesinin doğru olmayacağını ifade eden Erdoğan, "Yargı bu isimlerin toplanmasını ve ondan sonra da tabii ki gerek savcılık süreci, gerek bundan sonraki mahkeme süreci devam edecek. Şu anda biz de izlemedeyiz. Neler çıkacak, bunların hepsini göreceğiz" diye konuştu.

, operasyonun başka alanlara sıçrayıp sıçramayacağı sorusunu ise "Görünen o, tabii tabii" diye yanıtladı.

kalan karakter 1000

kaya Bilir kaya Bilir

Sayın başbakanım paralelcilerle ilgili en etkili mücadele bence 81 ilin sorumlu abilerini ve birinci derece mütevellilerini etkisiz hale getirmek inan ozaman belleri kırılır ve birdaha devinemezler

Aynı Görüşte misiniz?
evet23
hayır0
cevapla 22.07.2014 15:12
EMİN EMİN

Allah sizi başımızdan eksik etmesin. Rabbim her zaman yanınıza olsun inşallah.

Aynı Görüşte misiniz?
evet22
hayır2
cevapla 22.07.2014 14:35
halis halis

Yüce rabbim casuslarla mücadelede size güç ve kuvvet versin Sayın Başbakanım.

Aynı Görüşte misiniz?
evet19
hayır2
cevapla 22.07.2014 14:35

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.