Bugünkü
Takvim

kanalının li turist üzüntüsü

Haber Gazze'de yaşanan katliamdan dolayı gerilen Türkiye- ilişkilerinin turist sayısına etkisinden yakındı.

  • Güncel
  • 21.07.2014 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 21.07.2014 10:20
ABONE OL
in medya organlarıdan Samanyolu TV, Filistin'de yaşananlar nedeniyle gerilen Tükriye- ilişkilerinin turist sayısına etki ettiğini söyledi.

Başbakan Erdoğan'ın İsrail'i kınadığı için gelen turist sayısının düştüğünden yakınan , İsrail ile ticari ilişkilerin arttığını iddia etti.

Filistin'de yaptığı katliamlar nedeniyle İsrail'e karşı kamuoyunda bu denli büyük bir nefret oluşmuşken, STV'nin azalan turist sayısına dikkat çekmesi tepki gördü.


kalan karakter 1000

misafir misafir

sahibinin diliyle konuşan medya kuruluşu bu düne kadar dillendrilsede yüksek sesle dillendirilmiyordu dillendirenlerde dün parelelle ters düşenlerdi ama ne hazindir ki şimdi o ters düşenler parelelle kuzu sarmalar asıl sorun ve düşünülmesi gereken bu somut delil derseniz; chp nin hali, mhp nin hali, bbp nin hali, btp nin hali ortada hatta marjinal sol guruplarıda içine dahil edebiliriz...ama bu iyi oldu bizden görünüpte muhalif olanlar kendi elleriyle kendilerini deşifre ettiler buda Allahın rahmeti olsa gerek....

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 22.07.2014 01:36
erol erol

Size ALLAH belanızı versin demek bile sizin için az kalır onun bunun çocukları

Aynı Görüşte misiniz?
evet12
hayır1
cevapla 21.07.2014 23:56
Muhittin Muhittin

Muhterem Efendi ve etrafındaki saadet zincirinin halkalarının gerçek yüzlerini bize gösterdiği için Cenab-ı Hakka sonsuz şükürler olsun. Efendi ve adamları Allahın tokadını yedi. Oluk oluk kurban, zekat ve fitre paraları akıyordu, değirmenlerinin suyu güldür güldür akıyordu. Nihayet değirmenlerine artık cılız sular akacak, değirmen boşa çıkacak. Allaha yüzbin şükürler olsun ki, millet olarak uyandık. Artık ne yaptıkları iftar programları ne de dini söylemleri samimi geliyor insanlara. Allaha yüzbin şükürler olsun. İnşallah ordu içinde uyuyan hücreleri de yok olacak, böylece millet huzura kavuşacak ve güvende olacak. Sahte gözyaşı efendinin etkili bir sömürü aletiydi, artık o da boşa çıktı. O sahte timsah gözyaşlarına aldanmayacak bu millet. Allaha hamdolsun. Bunların panzehiri Tayyip Erdoğanın demokratik açılımları, dinde yaptığı özgürlük hareketleri oldu. Bunlar insanlara dini baskı yapıldıkça eleman kazanıyorlardı, para kazanıyorlardı. Bittiler, helak oldular helak...

Aynı Görüşte misiniz?
evet15
hayır1
cevapla 21.07.2014 23:01
hasan hasan

samanyolu bulanık yol uzak durun

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır1
cevapla 21.07.2014 21:16
Ezber Bozan Ezber Bozan

Haramzade hashasilerin dinleri imanlari para ve ananas oldugu icin, Vicdan kelimesi lügatlarinda yok! Altin Nesil diye diye Ananas Nesli yetistirmisler (ananasin ici sari)! Dinler Arasi Diyalogu bayraklarina yazanlar "otoritenin dedigi olur!" seviyesine düsmüsler!

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır0
cevapla 21.07.2014 20:26

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.