Bugünkü
Takvim

3 dönem kuralı kalkacak mı?

ATV A Haber ortak canlı yayınında önemli açıklamalarda bulundu

  • Güncel
  • 21.07.2014 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 22.07.2014 01:28
ABONE OL
ATV ve A Haber'de Mehmet Barlas'ın sorularını yanıtlayan Başbakan Erdoğan 'de 3 dönem kuralına ilişkin, " Bizimle ters düşenler geçmişte parti içinde çok önemli noktalarda olmasına rağmen kaybetmişlerdir. O kişilere farklı tekliflerde bulunuldu, dürüst davranmayan kaybetmeye mahkumdur. Cumhurbaşkanı olduktan sonra parti içinde sorun yaşanacağı düşüncesinde değilim. Bu partiyi kurarken 3 dönem şartını Bülent Bey, Abdullah Bey'le birlikte koyduk. Bunu da hücre tazelemek için bunu gerekli gördük. Bugün ise 3 dönem şartı yüzünden tahrike olan arkadaşlar var. Ancak bunun nihai kararını parti kongresi verir. Benim yaptırdığım araştırma bunun kalmasından yana. Kimsenin çakılı kalmasını istemiyorlar. Kılıçdaroğlu ve Bahçeli'nin durumu belli" dedikalan karakter 1000

mehmet mehmet

3 dönem sonra gelenler gitmeli cumhurbaşkanlığıda 1 dönem olmalı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 22.07.2014 08:26

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.